انتصاب جدید در باشگاه پرسپولیس

ایرج عرب مدیرعامل باشگاه پرسپولیس امروز طی حکمی مسعود امینی باغبادرانی را به عنوان مشاور این باشگاه در امور فرهنگی و اجتماعی منصوب کرد...

مشاور فرهنگی و اجتماعی باشگاه پرسپولیس انتخاب شد.
به گزارش مدال و به نقل از روابط عمومی باشگاه پرسپولیس، ایرج عرب امروز یک شنبه طی حکمی، مسعود امینی باغبادرانی را به عنوان مشاور باشگاه پرسپولیس در امور فرهنگی و اجتماعی منصوب کردند. 
در بخشی از این حکم آمده است: "جناب آقای مسعود امینی باغبادرانی، با عنایت به لزوم نظام مند نمودن فعالیت های هواداری در سایه رعایت مقررات انضباطی و اخلاقی فیفا ، فدراسیون فوتبال و با توجه به اهمیت موضوع و نظر به دانش، توانایی و تجربه جنابعالی ، بدین وسیله به عنوان مشاور فرهنگی و اجتماعی شرکت فرهنگی و ورزشی پرسپولیس، منصوب می شوید.
مدیر کل دفتر امور فرهنگی وزارت ورزش و جوانان، مدیر کل دفتر برنامه ریزی ازدواج و تعالی خانواداده وزارت ورزش و جوانان، دبیر کمیسیون فرهنگی تربیت بدنی وزارت ورزش و جوانان، دبیر شورای فرهنگی وزارت ورزش و جوانان، رییس کمیته برنامه ریزی فرهنگی وزارت ورزش و جوانان، عضو کمیته فرهنگی مرکز نظارت بر تیم های ملی المپیک و مدیر کل تعاون استان خوزستان از جمله مسوولیت های امینی باغبادرانی بوده است که دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق عمومی از دانشگاه شیراز هستند.

بیشتر بخوانید:

نعمتی: باید بینی‌ام جراحی شود/ زمان حضورم در تمرینات مشخص نیست

تگ ها


پرسپولیس ایرج عرب مدیر عامل پرسپولیس مسعودـــامینی پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال