انتظاری: اعتمادبه‌نفسمان دوباره احیا شده است

هافبک جوان و شمالی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان معتقد است، گرفتن ۴ امتیاز از دو بازی اخیر باعث شده تا اعتمادبه‌نفس تیم دوباره برگردد....

به گزارش "ورزش سه"، نیما انتظاری هافبک جوان تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان شب گذشته ۹۰ دقیقه در ترکیب ثابت تیمش حضور داشت و نقش مؤثری در گرفتن سه امتیاز حساس مقابل مس کرمان ایفا کرد.


در همین ارتباط با این بازیکن آینده دار گفتگویی انجام دادیم که در ادامه آن را می‌خوانید:


*نیما جان سلام، شب گذشته مقابل تیم آماده مس به برد باارزشی دست پیدا کردید، آیا درخصوص این بازی صحبتی دارید؟


انتظاری: سلام به شما، همین‌طوراست که گفتید. تیم مس به رهبری آقای ربیعی در این چند هفته اخیر نتایج خوبی را گرفته بود، اما خدا را شکر با توجه به‌تساوی مقابل سپاهان اعتمادبه‌نفس خودمان را دوباره پیدا کردیم و در این بازی موفق به گرفتن هر سه امتیاز بازی شدیم. به‌هرحال ما می‌دانستیم مقابل مس شب سختی را پیش رو داریم، اما خوشبختانه شرایط ما در جدول به نحوی نیست که بخواهیم بی‌گدار به آب بزنیم. نیمه اول بازی تقریباً پایاپایی را پشت سر گذاشتیم اما در نیمه دوم به تشخیص کادر فنی قدری عقب نشستیم تا در ضد حمله به گل برسیم که اتفاقاً این حربه جواب داد و به گل رسیدیم. بعدازاین گل هم با اتکا به سازمان خوبی که در خط دفاع داریم، موفق به حفظ تک گلمان شدیم و به‌این‌ترتیب سه امتیاز خوب و شیرین خانگی را به دست آوردیم.


*همان‌طور که خودت هم اشاره کردی به نظر می‌رسد تساوی مقابل سپاهانِ صدر جدولی اعتمادبه‌نفس زیادی به کلِ تیم تزریق کرده است.


انتظاری: دقیقاً، متأسفانه در دوران آقای یزدی با تمام زحماتی که ایشان برای کل تیم متحمل شدند، که جا دارد همین‌جا از زحمات ایشان تشکر داشته باشم، شرایط تیم آن‌طور که بایدوشاید به هر دلیلی جلو نرفت و از همین رو تا حدی همه دچار استرس شده بودیم، اما با ورود آقای فکری آن شوک لازم به تیم وارد شد و توانستیم با تساوی برابر سپاهان بازهم اعتمادبه‌نفسی که پیش از داشتیم احیا کنیم و امیدوارم با توجه به این ۴ امتیاز مهمی که از دو بازی بسیار سخت کسب کردیم در پایان لیگ جایگاه خوبی را به دست بیاوریم.


*کمی درخصوص خود صحبت کن، احساس می‌شود بازی به بازی در حال پیشرفتی.


انتظاری: خدا را شکر که تیم و همچنین بازیکنان خیلی خوبی داریم و انصافاً بازی کنار تک‌تکشان لذت‌بخش است. فکر می‌کنم در حال حاضر ثبات برای من از هر چیزی مهم‌تر باشد، اما انتظارم از خودم قطعاً بیشتر از این حرف‌ها است، اما امروز از اینکه در کنار مردم خوب و نجیب مسجدسلیمان هستم بسیار خوشحالم و تمام تمرکز و توانم معطوف به موفقیت نفت است و امیدوارم در سال‌های آینده شرایط به‌مراتب بهتری پیدا کنم.


* با شرایطی که در جدول دارید به نظر خطری برای سقوط دیگر تهدیدتان نمی‌کند و از طرفی دستیابی به رده‌های بالایی جدول هم ممکن نیست. با توجه به همین مسئله آیا خودت تصور نمی‌کنی ایجاد انگیزه به تیم تا حدی سخت است، ولی در این دو بازی شاهد انگیزه بالای در تیم بودیم. این مهم چطور ایجادشده است؟


 انتظاری: خب اگر به سن بازیکنان ما دقت کنید متوجه خواهید شد که اکثر اعضای تیم ما را بازیکنان جوان و جویای نامی تشکیل می‌دهند و ما می‌دانیم مثل نیم‌فصل اول، هرچقدر قدر نتایج خوبی را بگیریم، بیشتر دیده می‌شویم. به همین خاطر تلاش کردیم تا دوباره نگاه‌ها را سمت خودمان معطوف کنیم و شخصیت قابل‌احترامی را بتوانیم برای تیم خودمان به وجود بیاوریم. ضمن اینکه حق مردم مسجدسلیمان داشتن تیمی باثبات و باانگیزه با جایگاه مناسب در جدول رده‌بندی است.


*به‌عنوان سؤال آخر، کار کردن با محمود فکری در این مدت چطور بوده است؟


انتظاری: امسال اولین باری است که افتخار شاگردی ایشان نصیب من شده است، که انصافاً در همین مدت چیزهای زیادی را از ایشان در این مدت یاد گرفتم، ضمن اینکه کادر فنی بسیار خوبی دارند و جو تیم با ورود آن‌ها بسیار بهترِ شده است. به‌هرحال آقای فکری از تیمی بزرگی مثل استقلال به تیم ما آمدند و علاوه بر همه این موارد باید بگویم تجربه قبلی که آقای فکری در مسجدسلیمان داشتند باعث شده تا ایشان از همان روز اول به فضای حاکم در تیم مسلط شوند و در کل آرزو می‌کنم در پایان فصل بتوانیم به کمک آقای فکری رتبه قابل‌توجهی را در جدول به دست بیاوریم.

تگ ها


نیما انتظاری نفت مسجد سلیمان