انتظاری: برد مقابل سپاهان مغرورمان نکرده

هافبک نفت مسجدسلیمان مدعی است بازی مقابل سپاهان را فراموش کرده‌اند و برابر جدال با مس از انگیزه متفاوتی برخوردارند....

به گزارش "ورزش سه"، نیما انتظاری، هافبک دفاعی نفت مسجدسلیمان که در جدال هفته گذشته برابر سپاهان توانسته بود نمایش قابل توجهی برابر حریف از خود به جا بگذارند درباره آن بازی اینطور می‌گوید: این بازی برای ما تمام شده. درست است از نتیجه‌ای که کسب کردیم به خودمان می‌بالیم و افتخار می‌کنیم اما مطمئنا این باعث نخواهد شد که مغرور شویم و این موضوع قطعا را برای ما برابر مس رفسنجان سخت خواهد کرد.

هافبک مسجدسلیمانی‌ها درباره بازی تیمش مقابل مس رفسنجان گفت: مس در خانه قطعا شرایط را برای ما سخت خواهد کرد و انتظار یک بازی سخت را خواهیم داشت. آنها هنوز موفق به برد نشده‌اند اما اگر ما هم روز خوب‌مان را پشت سر بگذاریم قطعا قادر خواهیم بود مانع از شکست این طلسم آنها برابر خودمان شویم. قطعا با انگیزه برد در این بازی حاضر خواهیم شد. 

وی ادامه داد: ما سازماندهی خوبی در تمام خطوط داریم و امیدوارم در این بازی نیز با انگیزه بالا برای سه امتیاز بجنگیم و قطعا این برد شرایط را برای ما بهتر نیز خواهد کرد. حریف از بازیکنان خوبی برخوردار است اما کادرفنی ما و خصوصا آقای حسینی طی هفته برنامه تاکتیکی و آنالیز مناسبی از آنها داشته و قطعا این موضوع به ما کمک خواهد کرد.

تگ ها


نیما انتظاری نفت مسجد سلیمان