انتظاری: لیدر فرستادید برادرزاده من را بکشد

بازیکن سابق پرسپولیس به صحبت‌های تند حنیف عمران‌زاده علیه خودش واکنش نشان داد و او را دعوت کرد تا شکل حرف زدن خود را عوض کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ماجرای دیدار دو تیم ذوب آهن و نفت مسجدسلیمان پای دو پیشکسوت سرخابی را به درگیری لفظی با یکدیگر باز کرده و اکنون انتظاری در گفتگویی دوباره پاسخ ادعاها و صحبت‌های حنیف عمران‌زاده را داده است.

تا فکری هست چرا باید با تو تماس بگیرم
من چرا باید به حنیف عمران زاده زنگ بزنم؟ من چه صنمی با شما دارم که بخواهم با شما تماس بگیرم؟ بخواهم با کسی تماس بگیرم با محمودفکری تماس می‌گیرم لزومی ندارد چون به برادر زاده من اتهام زده اند با او تماس بگیرم فوتبال صاحب دارد مراجع قضایی دارد من بلدم حق خانواده‌ام را بگیرم شک نکنید. 

حنیف  چاقوکش است یا لات؟
این چه حرفی است که با خاندان خود بیا؟ مگر ما با هم دعوا داریم یا مگر اینجا چاله میدان است؟ ما با تو چه کار داریم؟ شما انقدر بیچاره هستید که کم‌کاری خود را گردن برادرزاده بیچاره من و دو بازیکن دیگر انداختید. نیما ۲۷ بازی فیکس بازی کرده. قبل شما با دو مربی کار کرده چرا آنها چیزی نگفتند؟ دوره گردن کلفتی تمام شده است، اگر شما زور دارید من زورم از شما بیشتر است. من خدا ترس هستم ما را با این چیزها نترسانید. شما سرمربی و مربی یک تیم هستید ولی این چه نوع ادبیاتی است که به کار می‌برید؟ بچه هرجا می‌خواهی باش؛ چه کاره هستی؟ خلافی چیزی هستی؟ اینجا حرف از فوتبال است نه چاله میدان. باید فرهنگ خودت را نشان بدهی که شما به خوبی نشان دادی. اما فرهنگ و ادبیات من این نیست. تو عددی نیستی که من تو را حساب بیاورم یا بخواهم بشناسم. تو و محمود فکری باید بیاید از برادرزاده من عذرخواهی کنید.

عربده کشی کافیست
بار فنی خود را بالا ببرید جای عربده کشی؛‌ ضعف خود را گردن کسی نیاندازید. این بچه‌ها جوان هستند، زندگی دارند، با سرنوشت آنها بازی نکنید. چطور به خود اجازه می دهید آبروی ۳ جوان را ببرید نیما بعد از این اتفاق خواب ندارد. چطور بدون مدرک اتهام می‌زنید؟ بازیکنی که ۲۷ بازی فیکس بوده چطور به او اتهام ناروا می‌زنید و آبروی او و خانواده‌اش را می‌برید. شما می‌دانید خانواده این بازیکنان چه شرایطی دارند؟ کسی که فوتبالی باشد می‌فهمد. شما عمر فوتبالیت تمام شده است. رفتید آلومینیوم اراک حاشیه‌ساز شدید، رفتید نساجی جنجال کردید، در استقلال هم همه می‌دانند چه کردید. مشخص است مشکل از چه کسی است برادرزاده من سالم است.

لیدر  فرستادید  آنها را بکشند
کجای دنیا به لیدر تیم می‌گویند برو بازیکن را بزن که شما این کار را کردید. این نشات گرفته از تربیت و فرهنگ شماست. برادرزاده من سالم تربیت شده فرستادید تا او را بزنند و بکشند؟ مگر می‌شود؟ بدون دلیل اتهام می‌زنید و آبروی یک جوان را در ایران می‌برید. 

ثابت کنید خودم گردن نیما را می‌شکنم!
با مدرک ثابت کنید اگر این کار را کردید من خودم گردن نیما را می‌شکنم. اگر غیر این بود باید عذرخواهی کنید. این چه رسمی است که اخیرا باب شده مربیان یاد گرفتند کم‌کاری خود را پای بازیکن می‌نویسند. شما اگر عرضه داشتی که ۳ بازی شکست نمی‌خوردی و تیم شایسته نفت مسجد سلیمان را به منطقه سقوط نمی‌آوردی. هواداران نفت مسجد سلیمان بی‌معرفتی کردند کجا هستند. چطور اجازه دادند بازیکن تیم‌شان را بزنند؟

حرف بزن ببینم چه می‌خواهی بگویی
دوران بگم بگم تمام شده است. این داستان‌ها دیگر قدیمی شده است.  محمود فکری زمانی که در استقلال هم بود این سناریو را پیاده کرد حرفی دارید بزنید مشکلی نیست ریگی در کفش برادرزاده من و بقیه نیست هر حرفی دارید بگوید. نیما پرچمش بالاست. حرف بزنید ما منتظریم ثابت کنید این اتهام را؛ مثلا محمود فکری می‌خواهد چه بگوید؟ این حرف ها قدیمی شده است مردم ما فوتبال فهم هستند. چه مصاحبه‌ای می‌خواهید بکنید؟

مکتب استقلال، حجازی و پورحیدری است نه شما
چرا خودتان را به مکتب استقلال می‌چسبانید. مکتب استقلال ناصر حجازی است منصور پورحیدری است نه شما. حیف اسم استقلال که پشت سر شماست. اگر راست می‌گوید جای هوچیگری مدارک خود را به کمیته اخلاق ارائه دهید آنجا اگر نیما خطایی کرده باشد به سزایی عمل خود می‌رسد. پدر من ۴۰ سال است خادم امامزاده است نسل در نسل ما خدا ترس بودند ما آزارمان به یک مورچه نرسیده است؛ خود من کی در دوران فوتبال جنجال کردم؟ رزومه شما مشخص است، خجالت بکشید. با افتخار می‌گویم از مکتب پرسپولیس هستم. شما اگر از مکتب استقلال بودید مثل حجازی برخورد می‌کردید نه اینکه آبروی ۳ جوان را ببرید.

تگ ها


حنیف عمران زاده نیما انتظاری نفت مسجد سلیمان فوتبال ایران