انتظاری که هواداران از باشگاه پرسپولیس دارند چیست؟ /صد رحمت به کاسبان تحریم، کاسبان بلیت شورش را درآورده اند

......

 

خدا قوت اقای گرشاسبی. اینکه 250هزار پرسپولیسی در نود دقیقه متقاضی بلیت بازی برگشت با السد شدند به جای خود. خیلی هم نباید تعجب کرد هر چه باشد این تیم محبوب ترین تیم آسیا است.

 از شما به عنوان مدیری بی حاشیه و موفق انتظار می رود به پشت پرده آنچه که در بلیت فروشی بازی وجود داشته ورود کرده و از حق هوادارانی که امروز انواع و اقسام اخبار کذب را شنیدند و انواع اتفاقات عجیب و غیر قابل توجیه را در سایت بلیت فروشی دیدند دفاع  کنید.

 شما نباید در این باره مماشات کنید و انتطار این است از حالا گروهی را مامور کنید تا گزارش کاملی به شما ارایه کنند. اینهایی که در اپلیکیشن ها و برخی فضاهای مجازی بلیت را با هشتصد هزار تومان می فروشند چه کسانی هستند. چه کسانی هستند که بلیت را حتی بالغ بر سه میلیون عرضه می کنن دلایل همه اتفاقات را می توان ربط داد به درخواست  دویست و پنجاه هزار هوادار برای خرید بلیت؟

 انتظار نمی رود که باشگاه از کنار آزار و اذیت و همچنین سرگردانی هواداران به سادگی  عبور کند. هوادار بخاطر تیمش انتطار ندارد آمورات  تیم را رها کرده و به این موضوع صرفا ورود  کنید اما کافی است دو نفر را مامور بررسی این  موضوع کنید و از آنها گزارش بخواهید.

کافی است یک نامه به وزیر بزنید و این اتفاقات تلخ و این رفتارها آزار دهنده تر قبال هواداران را گزارش کنید. انتظار می رود بگویید در پس پرده چه ها گذشته و کاسبان بلیت که دست کاسبان تحریم را از پشت بسته اند چه کسانی هستند و بوده اند.

هواداران انتظار دارند همه چیز شفاف شود و سوءاستفاده کننده ها به سزای اعمال خود برسند. همین.

*حسین قدوسی

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال