انتظار برای دوئل جذاب صدرنشین های والیبال

در هفته دوم لیگ متمرکز والیبال تیم های اول و دوم جدول رقابت جذابی را برگزار می کنند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، فدراسیون والیبال بعد از برگزاری نشست هم اندیشی در تعطیلات یک ماهه لیگ والیبال تصمیم گرفت دیدارهای باقی مانده دور رفت به صورت متمرکز و به میزبانی تهران برگزار شود. هفته نخست لیگ برتر متمرکز هفته گذشته با برگزاری ۱۸ دیدار هفته‌های هشتم، نهم و دهم پیگیری شد.


سپاهان در پایان بازی های این هفته توانست با یک بازی بیشتر نسبت به فولاد سیرجان صدرنشین شود، اما در هفته دوم لیگ متمرکز که به تازگی برنامه اش از سوی فدراسیون والیبال اعلام شده، این دو تیم در جنگ صدرنشینی به مصاف هم خواهند رفت. 


فدراسیون والیبال امروز برنامه هفته دوم لیگ برتر متمرکز را اعلام کرد که ۱۸ مسابقه دیگر در روزهای چهارشنبه، جمعه و یکشنبه پنجم، هفتم و نهم آذرماه برگزار خواهد شد. این بازی‌ها نیز مربوط به دیدارهای هفته‌های یازدهم، دوازدهم و سیزدهم دور رفت مرحله مقدماتی لیگ برتر است که در ساعت‌های ۱۱، ۱۴ و ۱۷ در خانه والیبال تهران و سالن فدراسیون برگزار می‌شود.


بر اساس این برنامه، تیم‌های شهرداری گنبد و شهداب یزد در روز چهارشنبه پنجم آذر‌ماه، تیم‌های فولاد مبارکه سپاهان و پیکان تهران در روز جمعه هفتم آذر‌ماه و تیم‌های شهرداری ارومیه و فولاد سیرجان در روز یکشنبه نهم آذر ماه استراحت خواهند داشت.


به جز دیدار تیم های فولاد سیرجان و سپاهان که شبیه به یک فینال است، می توان از رویارویی سایپا با سپاهان و سایپا با فولاد سیرجان در بازی های بعدی هم به عنوان دیدارهای جذاب این هفته لیگ متمرکز نام برد.

بیشتر بخوانید:

سالن فدراسیون والیبال میزبان لیگ برتر بانوان در تهران شد

نبود موسوی به تیم لطمه می‌زند/ تیم آسیب شناسی می‌شود

 

 

تگ ها


والیبال لیگ برتر والیبال ایران والیبال