انتظار جلالی ; از فدراسیون و سازمان لیگ انتظار داریم رفتارشان با تیم‌ها عادلانه باشد

سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: سال گذشته، تیمی بودیم که نگران آینده بودیم، اما الان نگاه امیدوارانه تری داریم ......

سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: سال گذشته، تیمی بودیم که نگران آینده بودیم، اما الان نگاه امیدوارانه تری داریم.

به گزارش مدال به نقل از خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مجید جلالی در نشست خبری پیش از بازی پیکان - پدیده، اظهار داشت: ما با اطمینان، اعتمادبه نفس و امیدواری خیلی زیاد این فصل را شروع می کنیم. سال گذشته، تیمی بودیم که نگران آینده بودیم، اما الان نگاه امیدوارانه تری داریم. امیدوارم طوری بازی کنم که باعث سربلندی خودمان، باشگاه و فوتبال دوستان شویم. ما همه تلاش مان را می کنیم.

وی در ادامه یادآور شد: می دانید ما در فصل نقل وانتقالات از سهمیه خود استفاده کامل نکردیم و تنها سه بازیکن از لیگ برتر، یک بازیکن از لیگ دو و 14 بازیکن جوان به لیست مان اضافه کردیم. احتمالاً تا هفته آینده دو بازیکن خارجی از آفریقا به تیم ما اضافه می شوند.

سرمربی تیم فوتبال پیکان همچنین خاطر نشان کرد: برای بازی اول کاملاً دوران آماده سازی خوبی را پشت سر گذاشتیم و با شوق و انگیزه بسیار خوبی کار خود را انجام دادیم. بازیکنانم  بی صبرانه منتظر شروع لیگ هستند تا توانایی های خود را اثبات کنند.

جلالی در مورد از دست دادن گادوین منشا و سیامک نعمتی گفت: نکته مهمی که در فصل گذشته در تیم ما وجود داشت این بود که ما 39 گل به ثمر رساندیم. اگر اشتباه نکنم 21 گل از گل های ما را این دو بازیکن به ثمر رساندند و روی 9 گل نیز پاس گل دادند. با محاسبه این اعداد متوجه می شوید منشا و نعمتی از 39 گل در 30 گل تأثیر مستقیم داشتند، اما به هر جهت دیگر این نفرات را نداریم و سعی کردیم بازیکنان جدیدی را به عنوان جانشین آنها جذب کنیم.

وی در ادامه اظهار داشت: ما مهدی مؤمنی را از استقلال خوزستان و سعید صادقی را از خونه به خونه به خدمت گرفتیم و به دنبال جذب دو بازیکن خارجی نیز هستیم تا هرچه زودتر این نفرات را با تیم هماهنگ تر کنیم و با روش بازی پیکان وفق بدهیم. با وجود این شرایط همان طور که گفتم ما نسبت به سال گذشته در این مقطع امیدوارتر هستیم.

سرمربی تیم فوتبال پیکان در خصوص رعایت سقف قرارداد در این باشگاه یادآور شد: ما سقف قرارداد نداریم، اما با اطمینان می گویم قرارداد بازیکنان و بودجه باشگاه ما کاملاً متوسط است. سیاست باشگاه از فصل گذشته بستن تیمی معقول و منطقی بوده است و حتی امسال در فصل نقل وانتقالات این روش را به کار گرفتیم. باشگاه  بودجه خوبی را روی کار پایه گذاشته و به همین دلیل است که 14 بازیکن از تیم های پایه جذب تیم ما شدند.

جلالی ادامه داد: تیم های پایه ما از کادر مربیگری خوبی بهره می برند و به خوبی مدیریت می شوند. مجموع این شرایط باعث شده است تا تیم پیکان خرج اضافه ای نداشته باشد و از ثمرات خود استفاده کند.

وی در خصوص عدم صدور مجوز بازیکنان جدید این تیم اظهار بی اطلاعی کرد و گفت: فکر می کنم قرارداد همه بازیکنان ما ثبت شده است. تا آنجایی که می دانم از 14 بازیکن جوان ما شش نفرشان قرارداد خود را ثبت کرده اند و نفرات باقیمانده نیز امروز این کار را انجام می دهند.

سرمربی تیم فوتبال پیکان در پاسخ به این سؤال که پیکان با وجود بدهی 50 میلیونی با تیم هایی که بدهی های زیادی دارد مقایسه شده است و کارت بازیکنان این تیم صادر نشده است به نظر او این شرایط عادلانه است، عنوان کرد: همه ما که در فوتبال هستیم انتظاراتی از متولیان این رشته داریم و توقع داریم که فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ رفتار عادلانه ای با تیم ها داشته باشند، ما قبول داریم برخی تیم ها به دلیل هواداران زیاد شرایط ویژه ای دارند، اما ما که در فوتبال هستیم آن را در نظر نمی گیریم و توقع رفتاری عادلانه را داریم. تا جایی که می دانم حداقل در فصل گذشته این مسئله تا حدود زیادی رعایت شد و امیدوار هستیم در این فصل نیز تداوم داشته باشد.

جلالی در پایان با اشاره به شرایط بختیار رحمانی گفت: اگر تمرینات این فصل ما را دنبال کرده باشید، با من هم عقیده خواهید بود که بختیار این فصل، فصل فوق العاده ای خواهد داشت. رحمانی با شوق و انگیزه زیادی در تمرینات کار می کند و از خودش نیز توقعات بالایی دارد.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال