انتظار داشتیم وزیر خودش به مجلس می‌آمد/ انتخاب اشتباه دیگر بس است

پیشکسوت آبی پوشان گفت: جلسه خوبی با نمایندگان مجلس داشتیم اما انتظار داشتم به جهت اهمیت موضوع به جای معاونین وزیر، خود وزیر در این نشست حضور پیدا می کرد....

ستار همدانی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: نشست خوبی در مجلس داشتیم و از آقایان مهدی فروردین و احسان قاضی زاده هاشمی نمایندگان محترم مردم در مجلس شورای اسلامی که برای این دغدغه هواداران استقلال وقت گذاشتند تشکر می‌کنم. موضوعی که به خاطر آن اعضای کانون هواداران استقلال وقت گذاشتند، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار بود و حداقل انتظار ما این بود که آقای وزیر شخصاً در این نشست حضور پیدا می‌کرد.

وی اضافه کرد: برای آقایان تقی زاده و علی نژاد معاونین محترم وزیر ورزش احترام خاصی قائل هستم و می دانم این عزیزان برای این ورزش زحمات زیادی متحمل می‌شوند. اما اهمیت این موضوع ایجاب می‌کرد خود وزیر شخصاً در این نشست حضور پیدا کند. متاسفانه کم کاری که در این سال‌ها در خصوص استقلال دیده بودیم، در این نشست هم مشاهده شد.

پیشکسوت آبی پوشان بیان داشت: در این جلسه و در حضور نمایندگان محترم مجلس خدمت معاونین وزیر عرض کردیم که انتخاب‌ها در طول سال‌های گذشته برای استقلال اشتباه بوده. اشتباه بوده که زود به زود عوض شدند و ثبات و آرامش را از این تیم گرفته‌اند. اگر انتخاب‌ها درست بود که مدیران باید لااقل سه چهار سال می‌ماندند تا بتوانند اهداف شان را پیش ببرند. نه اینکه هر چند ماه یک بار تغییر کنند. متاسفانه این انتخاب‌های اشتباه در چند سال اخیر مرتب تکرار شده‌اند.

همدانی تصریح کرد: مقرر شد این جلسات و پیگیری‌ها به صورت هفتگی باشد و ما این بار از مطالبات خود کوتاه نخواهیم آمد. پاسخ سئوالات ما باید داده شود و ابهاماتی که داریم باید روشن شود. مدیر عامل باشگاه هم باید طی ده - پانزده روز آینده مشخص شده و فردی باید این مسئولیت را بر عهده بگیرد که در قواره این پست باشد و بتواند بار باشگاه را بر دوش بکشد. انتخاب‌های اشتباه دیگر بس است.

مربی و سرپرست پیشین آبی پوشان در خصوص انتخاب محمود فکری به عنوان سرمربی اظهار داشت: این یکی از بهترین انتخاب‌هایی بود که می‌شد انجام داد و من به موفقیت فکری بسیار خوشبین هستم. البته منوط به اینکه یک تیم مدیریت قوی و باتجربه پشت سر او قرار گیرد و حاشیه‌هایی که ما به دنبال جمع کردن آن هستیم جمع شود.

تگ ها


تیم فوتبال استقلال تهران وزارت ورزش و جوانان ستار همدانی