انتظار 46 روزه داماش برای فینال جام حذفی

داماش گیلان با استراحتی 46 روزه در فینال جام حذفی به میدان خواهد رفت....

داماش گیلان با استراحتی 46 روزه در فینال جام حذفی به میدان خواهد رفت.

داماش گیلان در شرایطی در فینال جام حذفی به میدان خواهد رفت که بین آخرین بازی این تیم در لیگ دو تا فینال جام حذفی 46 روز فاصله خواهد بود.
به گزارش خبرنگار مدال، داماش گیلان یکی از فینالیست‌های جام حذفی این روزها در چارچوب بازی‌های لیگ دسته دوم فوتبال ایران مشغول بازی است و پس از 18 بازی با 37 امتیاز در رده دوم جدول گروه اول این بازی‌ها قرار گرفته است. داماشی‌ها 6 بار دیگر در فصل جاری لیگ دو بازی خواهد کرد و آخرین دیدار این تیم در این بازی‌ها 25 فروردین در اهواز مقابل فولاد ب برگزار خواهد شد. این در حالی است که روز گذشته سعید فتاحی 9 خرداد را روز برگزاری فینال جام حذفی اعلام کرده تا داماش 46 روز پس از آخرین بازی خود در لیگ دو، در فینال جام حذفی به میدان برود و این دوری طولانی‌مدت از جریان بازی‌ها قطعا چالش بزرگی برای سیامک رحمانی سرمربی تیم شگفتی‌ساز جام حذفی خواهد بود.
داماش به نوعی قربانی برنامه فشرده نیم‌فصل دوم لیگ برتر خواهد بود و در شرایطی 46 روز بدون بازی را پشت سرخواهد گذاشت که امکان برگزاری دو بازی جام حذفی در موعدی زودتر از 9 خرداد با کاستن از فشردگی برنامه بازی‌های لیگ برتر و موکول کردن هفته‌های پایانی لیگ از اواخر اردیبهشت به اوایل خرداد فراهم خواهد بود.