انتقادات به زیدان؛ سرمربی فرانسوی رئال اعتبار سابق را ندارد!

آنتونیو رومرو به آنالیز عملکرد زیدان در رئال مادرید پرداخته و انتقاداتی به این سرمربی داشته است...

رومرو معتقد است که زیدان بعد از بازگشت به رئال بخشی از اعتبار خود را از دست داده است.
به گزارش مدال، زیدان در شرایط بحرانی رئال مادرید هدایت این تیم را بر عهده گرفت و با پایان یافتن فصل و کسب نتایج ضعیف کهکشانی‌ها حالا انتقاداتی به سرمربی فرانسوی این تیم شده است.
آنتونیو رومرو در مصاحبه‌ای با آ اس درباره عملکرد زیدان گفت:
زیدان با عملکردش بعد از بازگشت، بخشی از اعتبارش را از دست داده است!
فرار از آمار که یکی از دلایلش از دست رفتن انگیزه برای جام‌ها بود، تردیدها در مسیری به سراغ زیدان آمد که هیچ کس انتظارش را نداشت.
رایحه جادویی هنرش در ایجاد انگیزه و مدیریت شرایط سختی نظیر والدبباس در پایان فصل عملا فراموش شد و کسی از آن یاد نمی کند.
قدرت کاملی که با بردن چمپیونزلیگ‌ها در رختکن به دست آورده بود با مدیریت بحث دروازه‌بانی و برخی از تصمیم‌هایی که در مورد تقسیم دقایق گرفته بود، ضربه خورد.
او گاهی اوقات بازیکنانی که فرم وحشتناکی داشتند را مورد استفاده قرار داده تا جوان‌هایی را کنار بگذارد که فصل درخشانی داشته‌اند. این حس خوبی نداشته است.
لبخند اولین کنفرانس‌های مطبوعاتی به تدریج محو شده او نتوانسته پیغام را به بازیکنان برساند تا جایی که بر خلاف گذشته خیلی‌ها به رئیس مردد شده‌اند.
زیدان در مقابل بزرگترین چالش دوران کارش قرار دارد. او باید بازسازی درستی را در ترکیبی داشته باشد که پس از تاریخ‌سازی آن را ترک کرده است.
بازگشت زودهنگام او برای حمایت از مدیران در مقابل فشارها بود و حالا فقط تصمیم‌های درست در خریدها (مثل جذب هموطنش امباپه) و فروش‌ها می‌تواند امید را به هواداران برگرداند.
رئالی‌ها حافظه خوبی دارند و زیزو را دوست دارند اما او بهتر از هر کسی می‌داند که بزرگی رئال مربوط به گذشته نیست.
کنار گذاشتن کیلور و چهار جوان به معنی بازسازی امیدبخش نیست. همه منتظر هستند تا از اولین دقیقه فصل در اولین لحظه پیش فصل اوضاع را زیر نظر بگیرند.

تگ ها


زین‌الدین زیدان کیلیان امباپه چمپیونزلیگ کیلور ناواس رئال مادرید لالیگا فوتبال