انتقادات گل‌محمدی پس از پیروزی برابر گل‌گهر: هر چه وعده دادند عملی نشد

سرمربی تیم شهر خودروی مشهد گفت: امروز سراسر بازی هجومی ارائه دادیم و از حریف هم بابت بازی جوانمردانه‌اش تشکر می کنم....

به گزارش مدال، یحیی گل‌محمدی در نشست خبری بعد از دیدار تیمش مقابل گل گهر سیرجان درباره این بازی گفت: درباره بازی باید بگویم که واقعا بازی سختی برای ما بود. ما بازی سختی را برنده شدیم. تیم‌هایی که در مشهد بازی می کنند اولویت آنها دفاع کردن است. هر تیمی که به برد نیاز دارد کار برایش سخت می شود.

وی ادامه داد: در نیمه اول بازی دست ما بود و می دانستیم که چه می خواهیم. البته کار در نیمه اول سخت شد و فکر می‌کنم گل گهر پیشرفت خیلی خوبی نسبت به قبل داشته است. آنها فراتر از انتظار ما بودند به طوری که در نیمه اول می توانستند به گل برسند. رحمتی امروز تاثیر زیادی روی بردی که ما به دست آوردیم داشت. البته فشار روحی روانی روی تیم ما هست چون برد می خواستیم و به دلیل همین فشارها کار کمی سخت می شود. از بازیکنانم تشکر می کنم چون تا آخرین ثانیه های بازی به دنبال زدن گل بودند و عقب نیامدند. امروز سراسر بازی هجومی ارائه دادیم و از حریف هم بابت بازی جوانمردانه اش تشکر می کنم. از بازی خوب سعید صادقی باید حرف بزنم چرا که امروز و در بازی قبل پایه گذار گل‌های ما بود. در تیم ما روحیه برد وجود دارد. جا دارد از هواداران مان تشکر کنم که هر چه داریم از وجود آنهاست.

گل‌محمدی در ادامه تصریح کرد: ببینید چیزی که مشخص است این است که تیم ما برای قهرمانی بسته نشده و هزینه‌های ما محدود است. بارها گفتم در مقابل برخی از تیم‌ها هزینه ما یک چهارم یا یک پنجم است. ما بازی های سختی در آینده داریم. باید مشخص شود چند مرده حلاجیم. ما به آینده تیم خوش بین هستیم.  بازی های حساسی در پیش داریم و امیدوارم مشکلات سخت افزاری که داریم بر طرف شود. تیم باید بیشتر تجهیز شود. سال قبل به ما گفتند امسال 4 زمین تمرین داریم اما این اتفاق رخ نداد و 6 ماه است در زمین منزل آباد تمرین می کنیم. البته هفته ای یک بار به زمین امام رضا(ع) می آییم و از مسئولان آستان قدس بابت این همکاری تشکر می کنم. زمین ما شرایط بدی ندارد اما 10 روز دیگر که برف بیاید زمین تمرین ما خراب می شود. خیلی قول ها داده شده اما انجام نشد. قرار بود زمین شماره 2 ورزشگاه را به ما بدهند اما این طور نشد. انتظار بیشتری از مسئولان باشگاه و شهری داریم. نمی خواهم وارد جزییات شوم اما مشکلات باید بر طرف شود.

گل‌محمدی گفت: فکر می‌کنم حداقل یکی، دو بازیکن ما می‌توانند به تیم ملی دعوت شوند، البته الان صحبت در این خصوص زیاد درست نیست. شرایط خاصی را تیم ملی پشت سر می‌گذارد. در کل امیدوارم نگاه بهتری به تیم ما داشته باشند.

وی در خصوص تیم داوری هم گفت: یکی، دو اشتباه داشتند ولی فکر می کنم آن صحنه‌ای که رحمتی ارسال کرد، آفساید نبود. در مجموع از غلامی و تیم داوری تشکر می‌کنم، بازی سنگینی بود.

گل‌محمدی در ادامه در خصوص شرایط تیم گفت: بخش زیادی از مشکلات مالی پارسال را حل کرده‌اند و امسال هم درصد خوبی به بازیکنان دادند اما یکسری وعده و وعیدهایی مثل پاداش آسیایی و امکاناتی که قرار بود در اختیار ما قرار بگیرد، داده بودند که عقب هستیم‌.

او در پایان گفت: حمیداوی مثل برادر من است. به ایشان برادرانه توصیه می‌کنم مواظب افراد ناپاکی باشد که ممکن است دور و برش باشند و در سیاست‌گذاری‌های باشگاه تاثیر بگذارند. از ایشان می‌خواهم مراقبت بیشتری در این خصوص از تیم پاک شهرخودرو داشته‌باشد تا دچار مشکل نشود و به شخصیت تیم لطمه نخورد.

اخبار مرتبط:

جلالی: مهدی رحمتی برد را از ما گرفت

 

تگ ها


نشست خبری گل محمدی یحیی گل محمدی شهرخودرو شهر خودرو گل گهر شهر خودرو-گل گهر ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال