انتقادها از محمود فکری چقدر درست است؟

انتخاب محمود فکری در اواسط مهر ماه امسال در شرایطی صورت گرفت که استقلال شرایط مدیریتی بسیار پیچیده و بحرانی داشت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در آغاز کار نیز تمرینات پیش فصل استقلال به خاطر وضعیت نامساعد چمن مجموعه انقلاب در زمین ناهموار شماره دو آزادی شروع شد که مصدومیت جزئی چندین بازیکن استقلال را در پی داشت.

بازگشت دیر هنگام شیخ دیاباته و هرویه میلیچ به تهران، جدایی نابهنگام و لحظه آخری علی کریمی ستاره آبی پوشان و ناکامی باشگاه در جذب هافبک به خصوص سعید واسعی مشکلاتی بود که در آستانه شروع لیگ تمرکز لازم را از فکری گرفت.

کمبود‌های استقلال در بحث نرم افزاری و امکانات که حتی در تامین البسه و جی پی اس که از جمله نیازهای اولیه تیم است و همچنین مشکلات به وجود آمده بین بازیکنان و باشگاه در کاهش مبالغ قراردادها نیز مزید بر علت شده بود تا بازیکنان تیم نیز از لحاظ روحی لطمه بخورند.

شروع لیگ و بسته ماندن پنجره در هفته اول لیگ،ابتلای برخی بازیکنان این تیم به کرونا،مصدومیت ستارگان تیم از جمله یزدانی، دیاباته، اسماعیلی و ریگی و اشتباهات عجیب داوری نیز در هفته‌های اخیر باعث استهلاک توان استقلالی ها شد.

مساله عجیب در برخورد با انتقادات این است که تیم فکری با تمامی این فراز و نشیب‌ها میانگین امتیاز گیری بالاتری را نسبت به همتایان اسبق خود در استقلال تا هفته پنجم(شفر ۵ بازی ۶ امتیاز و استراماچونی ۵ دیدار و ۳ امتیاز) ثبت کرده است. تنها مشکل تیم فکری به عدم ارائه فوتبال چشم نواز برمی گردد که این مورد نیز ممکن است در هفته های آینده رفع خواهد شد.

با تمام این شرایطی که گفته شد کارنامه فکری تا این لحظه قابل قبول بوده و به نظر می‌رسد که او شایسته انتقادات این چنینی نباشد.

بیشتر بخوانید:

استقلال- شهرخودرو؛ تقابل دو رکورددار استقلال در هفته ششم

خواسته فکری از شاگردانش: منضبط باشید

 

 

تگ ها


استقلال تهران محمود فکری فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال