انتقاد آنری از سانچو: او برای خودش بازی می‌کند

تیری آنری، ستاره سابق آرسنال، پس از پیروزی یونایتد برابر برنلی از عملکرد جیدون سانچو انتقاد کرد....

به گزارش "ورزش سه"، منچستریونایتد شب گذشته در ورزشگاه خانگی خود میزبان برنلی بود و موفق شد با نتیجه ۱-۳ برابر این تیم به پیروزی برسد.

جیدون سانچو روی یکی از گل‌های یونایتد در این بازی نقش داشت و بازیکن حریف را مجبور کرد که با اشتباه دروازه خودی را باز کند اما این باعث نشد که تیری آنری از عملکردش انتقاد نکند.

این ستاره سابق آرسنال معتقد است که خرید ۷۳ میلیون پوندی شیاطین سرخ در تابستان امسال نتوانسته آنطور که باید و شاید در این تیم تاثیرگذار باشد.

دلیل اصلی انتقاد آنری از این ستاره سابق بروسیا دورتموند این است که او به طور مداوم سعی دارد که از کناره‌ها وارد فضاهای میانی شود.

او که به عنوان تحلیلگر در استودیو آمازون پرایم حضور داشت گفت:« او جز آن دسته از بازیکنان است که دوست دارید بازی‌اش را تماشا کنید اما او برای خودش بازی می‌کند. وقتی شما در موقعیت تک به تک هستید باید بازیکنی را همراه کنید. اما این لوک شاو بود که او را مجبور می‌کرد در این شرایط اقدام درستی انجام دهد. علاقه آنها به این که در فضاهای میانی حضور داشته باشند گاهی بیش از اندازه زیاد است. او فقط باید حریفش در کناره زمین را از سر راه برداشته و موقعیت خوبی را ایجاد کند.»

سانچو پیش از حضور رالف رانگنیک شرایط دشواری را در منچستریونایتد سپری کرده و نتوانسته بود تحت هدایت اوله گونار سولسشر جایگاهی ثابتی در ترکیب این تیم برای خود  فراهم کند.

با این حال حضور رانگنیک باعث شد که او به ترکیب اصلی این تیم راه پیدا کند و در چند هفته اخیر به مرور عملکرد بهتری را از خود به نمایش بگذارد.

تگ ها


جیدون سانچو تیری آنری منچستر یونایتد