انتقاد از توخل؛ کدام مربی به بهترین گلزنش بازی نمی‌دهد؟

توماس توخل، سرمربی چلسی، در دیدار فینال FA Cup برابر لستر، از تامی آبراهام، بهترین گلزن این فصل آبی ها استفاده نکرد تا پس از باخت مورد انتقاد شدید نامزد این بازیکن قرار بگیرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، پس از اینکه نام تامی آبراهام در بین بازیکنان چلسی برای مسابقه فینال جام حذفی قرار نگرفت، آینده او در این تیم حتی بیش از گذشته با شک و تردید مواجه شده است. با وجودی که او بهترین گلزن این فصل چلسی است، توماس توخل هیچ جایی برای آبراهام در برنامه های خود نداشت.

در بازی روز گذشته برابر لستر تیمو ورنر از ابتدا در ترکیب آبی ها به میدان رفت و اولیویه ژیرو و کای هاورتز هر دو به عنوان بازیکن تعویضی به زمین رفتند و آبراهام از روی سکوها شکست ۱-۰ هم تیمی هایش را تماشا کرد.

 در طول بازی، لئا مونرو، نامزد آبراهام، با پستی آتشین در اینستاگرام از تصمیم توماس توخل انتقاد کرد.

لئا در پستی که بعدا پاک کرد، نوشت: "چطور ممکن است که تصمیم بگیری بهترین گلزنت را در فینال بازی ندهی!؟! همان بازیکنی که در واقع گل هایی که شما را به این رقابت رساند را به ثمر رسانده بود؟ من به هیچ وجه معنای این کار را نمی فهمم. حتی روی نیمکت هم نه؟! این حتما یک شوخی است."

اکنون آینده آبراهام در چلسی با تردیدهایی جدی رو به رو شده است. تعدادی از باشگاه های لیگ برتر با توجه به وضعیتی که او در چلسی دارد، مشتاق به خدمت گرفتن این مهاجم با استعداد هستند، از جمله استون ویلا که آبراهام پیش از این نیز به عنوان قرضی برای آنها بازی کرده، ولور همپتون و وستهام.

گفته می شود که دیوید مویس، سرمربی وستهام، یکی از طرفداران شماره ۹ چلسی است اما با توجه به اینکه گفته می شود چلسی درخواست مبلغی حدود ۴۸ میلیون یورو را برای آبراهام خواهد کرد، شاید رویای مویس درباره امضای قرارداد با آبراهام عملی نشود.

بیشتر بخوانید:

شادی جنجالی ستاره لستر در رختکن پس از قهرمانی

زیدان و اشتباه بزرگی که برابر چلسی مرتکب شد

 

 

تگ ها


تامی آبراهام فوتبال جهان چلسی لیگ برتر فوتبال