انتقاد از دوناروما: چرا پیراهن میلان را می‌بوسی؟

الساندرو کاستاکورتا، اسطوره میلان، به شدت از رفتاری که جی جی دوناروما، دروازه بان میلان، در رابطه با تمدید قراردادش در پیش گرفته، ناراحت شده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، قرارداد جی جی دوناروما در تابستان امسال به پایان خواهد رسید و این دروازه بان جوان تا امروز دو بار پیشنهادات میلان برای تمدید قرارداد را رد کرده است.

کاستاکورتا در این باره گفت: "من توی ذهن او نیستم چرا که ما دو آدم متفاوتیم. ما هم در گذشته ایجنت داشتیم، ایجنت های خوب! ما بدون لحظه ای فکر تصمیم گرفتیم در میلان بمانیم. ما احتمالا کمتر از آنچه که باید در میلان در می آوردیم ولی با این وجود تصمیم گرفتیم که بمانیم.

فکر نمی کنم میلان بتواند پیشنهاد خود به او را افزایش دهد. همانطور که مالدینی گفت ما بودجه ای داریم که باید حواس‌مان به آن باشد. پس اگر آنها بتوانند به توافق برسند، ادامه خواهند داد، در غیر این صورت نه.

موقعیت واقعا روشن و واضح است. من کاری که رایولا می کند را دوست ندارم، اما چه کسی مسئول این موقعیت است؟

او پیراهن این باشگاه را می بوسد اما بعد مدت زیادی زمان می برد تا قراردادش را تمدید کند. پس چرا بر پیراهن باشگاه بوسه می زنی؟ این ناراحت کننده است.

من ممکن است قدیمی فکر کنم، اما واقعا چرا پیراهن باشگاه را می بوسد؟ او لابد پیراهن باشگاه بعدی را هم خواهد بوسید. شاید من به اندازه کافی باهوش نیستم اما دوست دارم بیشتر اقدامات مشخص و عملی ببینم و کمتر از این بوسه ها!"

تگ ها


آث میلان الساندرو کاستاکورتا فوتبال جهان آث میلان سری آ فوتبال