انتقاد از فشردگی مسابقات مس رفسنجان/ انصاف را رعایت کنید

رفسنجان - سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان با اشاره به فشردگی مسابقات برای این تیم، گفت: امیدواریم در برنامه ریزی مسابقات در خصوص مس رفسنجان انصاف رعایت شود....

به گزارش خبرنگار مهر، محمد ربیعی عصر دوشنبه پیش از دیدار تیمش مقابل سپاهان اظهار داشت: سپاهان یکی از پر مهره ترین تیم‌های لیگ برتر است.

وی افزود: ما هم سعی کردیم رفته رفته روند کیفی خودمان را بهتر کنیم و مجموعه باشگاه به صورت کامل خود را وقف کرده تا تیم به هدفش دست پیدا کند.

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان ادامه داد: بازی فردا بسیار مهم است و مطمئن هستم در کنار برنامه‌های تاکتیکی که داریم، تیم از لحاظ ذهنی و بدنی در شرایط خوبی قرار دارد.

ربیعی با اشاره به فشردگی مسابقات تیم مس رفسنجان، عنوان کرد: به دلیل فشرگی زیاد چند هفته گذشته برای تیم مس رفسنجان، درخواست کردیم بازی با ۲۴ ساعت تأخیر برگزار شود به دلیل اینکه تک بازی هفته هشتم است که فردا انجام می‌شود، اما موافقت نشد. به این ماجرا تمکین می‌کنیم و احترام می‌گذاریم اما گلایه ما پا برجا است چرا که مس رفسنجان در این برهه مظلوم واقع شده است.

وی با بیان اینکه سعی کرده‌ایم تیم را از هر نظر مهیای بازی کنیم، ادامه داد: در این دو سه هفته تمرین آن چنانی نداشتیم و فقط ریکاوری داریم.

ربیعی ادامه داد: در سه بازی اخیر، حین مسابقه تعویض‌های اجباری زیادی داشتیم چرا که تیم ما در رفت و آمد زیاد است و فاصله بازی‌هایش کمتر است.

وی گفت: از سوی دیگر، یک سری مشکل سخت افزاری داریم چرا که مداوم از چمن مصنوعی به طبیعی جا به جا می‌شویم اما سعی می‌کنیم با تدبیر از این مساله عبور کنیم. ان‌شاءالله در برنامه ریزی مسابقات در قبال مس رفسنجان انصاف رعایت شود.

سرمربی مس رفسنجان درباره دو پیروزی پیاپی تیمش در دو هفته گذشته، اظهار کرد: ما به خاطر هواداران اینجا هستیم و باز هم تاکید می‌کنم به حسرت ۱۴،۱۵ ساله پایان دادیم تا این تیم وارد لیگ برتر شد اما هدف ما نباید گم شود و باید بدانیم در فصل جدید دنبال چه چیزی هستیم.

وی گفت: با توجه به آن هدف گذاری تمهیداتی را اندیشیدیم و خودمان را برای حضور در لیگ برتر آماده کردیم. در بازی‌هایی هم تیم ما روند بدی نداشت اما نتوانستیم از آن‌ها امتیازات کاملی بگیریم یا این‌که امتیاز بگیریم.

هدف گذاری برای حفظ مس رفسنجان در لیگ برتر

ربیعی افزود: روند کیفی تیم ما مشخص بود و نشان داد که داریم روی این تیم کار می‌کنیم. من همه را به صبوری دعوت کرده بودم و گفته بودم روزهای خوبی هم فرا خواهد رسید.

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان با بیان اینکه هدف ما این است که در سال اول این تیم را در لیگ برتر حفظ کنیم و رتبه محترمانه و آبرومندانه‌ای به دست بیاوریم، یادآور شد: تمام تیم‌هایی که در لیگ برتر از لحاظ ساختاری با تجربه هستند و در این لیگ جای خود را پیدا کرده‌اند و ما هم به عنوان تیمی که سال اول حضورش را تجربه می‌کند داریم پیش می‌رویم و ممکن است نوسان‌های زیادی داشته باشیم.

وی گفت: مس رفسنجان تا اینجای کار نشان داده که تیم خوب و آبرومند و مستحکمی است و به این تیم می‌شود امیدوار بود.

ربیعی در پایان در خصوص بازی فردا مقابل سپاهان نیز گفت: بازی سختی پیش رو داریم و تدابیر ویژه‌ای برای بازی با سپاهان داریم و باید ببینیم کدام یکی از برنامه‌هایمان به بار خواهد نشست.

وی اضافه کرد: یکی دو بازیکن اصلی خود را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم اما امیدواریم مجموعه تیم از پس بازی بر بیاید و همه مردم شاهد بازی زیبایی باشند و اتفاقات خوبی برای ما رخ دهد.

تگ ها


محمد ربیعی فوتبال لیگ برتر فوتبال ایران تیم مس رفسنجان