انتقاد امام جمعه یک شهر از فرهاد و استقلال!

امام جمعه یکی از شهرهای استان کهگیلویه و بویراحمد با نامه ای به وزیر ورزش درباره وضعیت استقلال حسابی خبرساز شده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، امام جمعه شهر قلعه رئیسی در استان کهگیلویه و بویراحمد در صفحه شخصی اش انتقاد خود از نبود زمین ورزشی در این شهر را با مقایسه وضعیت این روزهای تیم فوتبال استقلال و کرونا طی نامه ای به وزیر ورزش انتقال داده است. 


جالب اینجاست که در این نامه حجت‌الاسلام اسماعیل صلواتی کاملا به طور تخصصی به مسائل فوتبالی پرداخته؛ موضوعی که نشان می دهد او جزو طرفداران پروپاقرص مسابقات فوتبال به حساب می آید. 


امام جمعه شهر قلعه رئیسی در نامه به وزیر ورزش آورده است: 
نامه ای از دل شهر بدون ورزشگاه دنیا شهر خوبان، شهر شهیدان خطاب به وزیر محترم ورزش و جوانان و مدیر عامل محترم باشگاه استقلال جناب آقای سعادتمند و هیئت مدیره محترم به استحضار می رساند؛ فوتبال جزء لاینفکی از زندگی جوانان و مردم شده است نیمی از جمعیت کشور عزیزمان ایران اسلامی زندگی روزمره آنان تحت تاثیر بازیها و عملکرد تیم مدیریتی و فنی و بازیکنان استقلال است با برد تیم خوشحال و شاد می شوند و با عدم نتیجه گیری ناراحت و نگران می شوند، حق این مردم نیست این همه فشار استرس و ناراحتی و نگرانی و حسرت نصیبشان بشود.


استقلال مربی بزرگ می خواهد، مردم در زمان مربیگری استراماچونی از بازیهای زیبای استقلال لذت می بردند و خوشحال بودند؛ فرهاد مجیدی سرمایه استقلال است جوان است لازم هست چند سال در کنار مربی بزرگ خارجی با تجربه کار کند یا حداقل از بزرگان استقلال کنار او باشد، با این نوع مدیریت سرمایه سوزی نکنید.
از وزیر محترم و مربی و بازیکنان تیم پرسپولیس که در این سالها باعث خوشحالی و شادی نیمی از مردم کشور هستند تشکر می کنم و قهرمانی امسال هم مبارکشان باد و برای هواداران تیم فوتبال پرسپولیس آرزوی توفیق و موفقیت دارم و از بازیکنان ارزشی همچون انصاری و ترابی صمیمانه قدردانی می کنم.


جناب آقای سعادتمند در شرایط و روزگاری که همه دارند زندگی با ماسک را فرهنگ سازی می کنند حتی نائب امام زمان عج امام خامنه ای حفظه الله تعالی هم به میدان آماده است باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال باید در خط مقدم این حرکت باشد. متاسفانه مربی جوان تیم حتی به حرمت وفداکاری پرستاران یک ماسک هم نمی زند، با مدیریت انقلابی و جهادی باشگاه استقلال موفق می شود.


در پایان نکته ای را خطاب به وزیر تاکید می کنم از این همه پول که هزینه می کنید یک مقدار هم به جوانان مناطق چاروسا توجه کنید که ۳۰ سال چشم انتظار افتتاح ورزشگاه هستند.


با ساختن ورزشگاه جوانان این منطقه را خوشحال می کنید یقین بدانید هزینه کردن در این شهر یک سرمایه گذاری برزگ برای آینده باشگاههای ایران است چون جوانان این منطقه سرشار از استعداد هستند، قائم اسلامی خواه یکی از این استعداد هاست. آن وقت دیگر گرفتار بدهکاری های پرونده های خارجی نخواهید بود.


امام جمعه شهر بدون ورزشگاه
شهر خوبان شهر شهیدان
شهر قلعه رئیسی

تگ ها


فرهاد مجیدی استقلال تهران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال