انتقاد باشگاه سپاهان به مراسم قرعه کشی لیگ هفدهم

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری فارس، مدیر رسانه ای باشگاه سپاهان در یادداشتی، ضمن سپاس از تلاشهای دست اندرکاران برگزاری مراسم قرعه کشی رقابت های لیگ برتر، از مجریان این برنامه انتقاد کرد ......

به گزارش مدال به نقل از  خبرگزاری فارس، مدیر رسانه ای باشگاه سپاهان در یادداشتی، ضمن سپاس از تلاشهای دست اندرکاران برگزاری مراسم قرعه کشی رقابت های لیگ برتر، از مجریان این برنامه انتقاد کرد.

مرتضی رمضانی راد، در متنی که در اختیار رسانه ها گذاشته، آورده است:
ضمن سپاس از زحمات و تلاشهای بی وقفه مدیران و دست اندرکاران فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ به جهت برگزاری مراسم قرعه کشی و سخنان ارزنده ای که آقایان تاج، ساکت، بهاروند و فتاحی در این برنامه انجام دادند، لازم می دانم انتقاد خود را به برخی سخنان مجریان مراسم اعلام نماییم.
برنامه با تاخیری در حدود یک ساعت و چهل و پنج دقیقه آغاز شد، مجری برنامه پس از حضور بر روی صحنه ضمن عذرخواهی به خاطر تاخیر در آغاز مراسم می گوید: می دانید واقعیت تاخیر در شروع برنامه چیست؟ ما تلاش کردیم که یکی از بازیکنان پرسپولیس از اردوی ارمنستان به جمع ما بیاید! یا یکی از بازیکنان استقلال! ولی متاسفانه کسی از این دو باشگاه نیامد و ما مجبور شدیم که بالاخره برنامه را آغاز کنیم!

یا در قسمتی دیگر وقتی هفته دربی تهران مشخص می شود مجری اعلام می کند که اصلا همه ما دو ساعت اینجا نشستیم تا زمان این بازی معلوم شود! و برخی حرف ها و سخنان دیگر که بوی حمایت و طرفداری های محض از پرسپولیس و استقلال را می دهد.

ما و سایر همکاران مان که از اصفهان، تبریز، اهواز، رشت، مشهد و سایر شهرها خود را به تهران رساندیم تا در مراسم قرعه کشی شرکت کنیم اصلا نیامده بودیم تا بفهمیم دربی تهران چه زمانی است. نیامده بودیم که اعلام شود تاخیر برنامه به خاطر تلاش برای حضور پرسپولیسی ها و استقلالی ها بود و این همه معطل نشدیم که در نهایت دلیل تاخیر این مسئله اعلام شود و این موضوع را توهین به سایر تیم ها می دانیم.

این سخنان رنگی در برنامه های قبلی نیز که توسط سازمان لیگ برگزار می شد، وجهه سراسری و ملی این مراسم ها را زیر سؤال می برد. از همین حالا از مدیران فدراسیون استدعا دارم برای برنامه های آتی همچون جشن انتخاب برترین ها یا جشن صعود تیم ملی نسبت به اصلاح این موضوع اقدام نمایند.

همچنین لازم می دانم از دست اندرکاران برنامه به جهت دعوت از هادی عقیلی در مراسم قرعه کشی که پس از مدت ها باعث شد شاهد حضور بازیکنی غیر سرخابی در برگزاری این برنامه ها باشیم قدردانی کنم.

تگ ها


اخبار روز سپاهان فوتبال