انتقاد بسیار تند رئیس اینترمیلان از رئیس سری آ

رئیس باشگاه اینترمیلان از رئیس سری آ به دلیل آشوب و هرج و مرج در تصمیمات مربوط ویروس کرونا به شدت انتقاد کرده و از او به عنوان دلقکی بزرگ یاد کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، رئیس باشگاه اینترمیلان، استیون ژانگ با انتقاد بسیار تند از پائولو دال پینو، رئیس سری آ از او به دلیل ناکامی در رسیدگی به ویروس کرونا و آشوب و هرج و مرج در تصمیم‌گیری‌های لیگ در این باره انتقادهای صریحی به عمل آورده و گفت رئیس سری آ بزرگترین دلقکی است که در عمرش دیده است.

اخیرا چند بازی سری آ و از جمله دربی بزرگ اینتر و یوونتوس به دلیل شیوع ویروس کرونا لغو شده یا به تعویق افتاده‌اند. بازی اینتر- یوونتوس ابتدا قرار بود پشت درهای بسته و بدون تماشاچی برگزار شود ولی در ادامه اعلام شد که این دیدار به تعویق افتاده و در زمان دیگری برگزار خواهد شد. در نهایت اما سازمان سری آ اعلام کرد که دیدار اینتر- یوونتوس در روز ۹ مارس برگزار خواهد شد و این تصمیم باشگاه اینتر و رئیس آن را به شدت عصبانی کرده است.

استیون ژانگ رئیس باشگاه اینترمیلان با انتشار یک استوری اینستاگرامی نوشت:" آنها فقط با تقویم بازی می‌کنند و سلامت عمومی برایشان در اولویت دوم قرار دارد. تو بزرگترین و تاریک‌ترین دلقکی هستی که در تمام عمرم دیده‌ام. بیست و چهار ساعت؟ چهل و هشت ساعت؟ هفت روز؟ دیگر چه؟ قدم بعدی‌تان چیست؟".

ژانگ در ادامه مطلب خود نوشت:" حالا درباره اخلاق ورزشی و رقابت منصفانه صحبت می‌کنید؟ حتما می‌خواهید ما از بازیکنان و مربیان‌‌مان محافظت نکنیم و از آنها بخواهیم هر هفت روز هفته و بیست و چهار ساعته برای شما بازی کنند؟ بله، روی سخنم با شما است. با شما آقای پائولو دال پینو، رئیس لیگ. وقت آن است که مسئولیت خودت را بپذیری. در سال ۲۰۲۰ نمی‌شود طور دیگری رفتار کرد".

بیشتر بخوانید:

سرگیجه در ایتالیا؛ جنجال های کرونا تمامی ندارد!

واکنش تند اینتر به تعویق بازی با یوونتوس

 

 

تگ ها


اینتر میلان فوتبال جهان فوتبال