انتقاد تند از تصمیم سرپرست استقلال/ اگر خوب بود در سایپا می‌ماند!

مدیر پیشین آکادمی استقلال با انتقاد تند از تصمیم سرپرست این باشگاه گفت: نمی‌دانم آقای مددی از کجا حمایت می‌شود اما ظاهرا او آمده تا استقلال را ویران کند....

به گزارش خبرنگار مهر، باشگاه استقلال امروز چهارشنبه سعید مراغه چیان را از مدیریت آکادمی این باشگاه برکنار و بلافاصله ناصر فریاد شیران که هیچ سابقه‌ای در باشگاه آبی تهران ندارد را جانشین وی کرد.

سعید مراغه چیان در گفتگو با خبرنگار مهر با انتقاد از تصمیمی که سرپرست باشگاه گرفته است گفت: مددی برخلاف نظر هیات مدیره و بدون مجوز آنها مرا برکنار کرد. او بارها در این مدت نفرات سفارشی به من معرفی کرد که بنده از پذیرفتن آنها امتناع کردم.

بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال ادامه داد: من در آکادمی جلوی دلال بازی را گرفتم و سلامت کاری را به اینجا آوردم و این شد دستمزدم. زمانی که من آکادمی را سر و سامان دادم و برای بازیکنان خوابگاه تهیه کردم این آقا کجا بود؟

پیشکسوت آبی پوشان گفت: زمانی که من جوانی ام را برای استقلال گذاشتم و کاپیتان این تیم بودم آقای مددی کجا بود؟ ایشان که استقلالی نیست. اصلاً از کجا آمده و چرا هر کاری دوست دارد انجام می‌دهد؟

سعید مراغه چیان ادامه داد: مددی خودش استقلالی نیست و دوست ندارد استقلالی‌ها اینجا باشند. اگر به جای من یک استقلالی را می‌آورد ناراحت نمی‌شدم. اما مرا برکنار می‌کند و فردی غیر استقلالی را وارد باشگاه می‌کند. درست مثل خودش که استقلالی نیست و اینجا سمت گرفته است.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در ادامه انتقاداتش در تصمیم سرپرست باشگاه گفت: سابقه آقای مددی چیست؟ بگویند تا ما هم بدانیم. اگر در پیکان و سایپا و مفید بود که همانجا می‌ماند. چرا باید این همه مدیر استقلالی و باتجربه کنار باشند و افراد غیر استقلالی اینجا مسئولیت بگیرند؟

وی بیان داشت: امروز از من تعریف کرد و خواست به من لوح تقدیر بدهد که این لوح را نگرفتم. لوح را نگرفتم چون آقای مددی را در حدی ندیدم که بخواهد از من تقدیر کند. ایشان استقلالی نیست و در حوزه فوتبال و استقلال جایگاهش از من خیلی پایین‌تر است. آنقدر جایگاهش از من پایین‌تر هست که باید مقابل من برای احترام تا کمر خم شود. برکنار کردن من چه بود و لوح تقدیر دادنش چه بود. من اصلاً ایشان را قبول ندارم که بخواهم کنارش بایستم، از دستش لوح بگیرم و ایشان با من عکس بگیرد.

مراغه چیان گفت: در انتخابات آکادمی کمال دقت را کردم و سعی کردم حق هیچکس ضایع نشود. بهترین نفرات را به آکادمی آوردیم و به آنها مسئولیت دادیم. اگر کار من ایراد داشت و به خاطر این ایراد برکنار شدم، باید بگویند ایراد و اشکال کارم کجا بوده.

مدیر پیشین آکادمی استقلال در خاتمه با تشکر از زحمات هیات مدیره باشگاه گفت: در همین مدت کوتاهی که در باشگاه مسئولیت داشتم شاهد فعالیت‌های شبانه روزی هیات مدیره هستم و می‌دانم آنها خیلی تلاش می‌کنند که وضعیت را بهبود بخشند. امیدوارم به زودی شرایط این باشگاه با کمک و تلاش هیات مدیره بهبود پیدا کند.

تگ ها


سعید مراغه چیان تیم فوتبال استقلال تهران آکادمی فوتبال استقلال