انتقاد تند ایسکو از زیدان: نمی‌گذارد بازی کنم

ایسکو ستاره رئال مادرید با انتقادی بی‌سابقه از سرمربی‌اش زین الدین زیدان او را متهم کرد که اجازه نمی‌دهد به اندازه‌ای که باید برای رئال بازی کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ایسکو ستاره بازی‌ساز رئال مادرید که از کم بازی کردنش برای این تیم ناراضی است در انتقادی بی سابقه به سرمربی‌اش زین الدین زیدان او را متهم کرد که به اندازه‌ای که باید به او بازی نمی‌دهد. ایسکو گفت زیدان یا او را بازی نمی‌دهد یا در دقیقه ۸۰ به زمین می فرستد.

ایسکو که ملی پوش اسپانیا است در دو بازی اخیر رئال مادرید یعنی پیروزی ۳-۱ در ال کلاسیکو و شکست ۳-۲ مقابل شاختار در لیگ قهرمانان به میدان فرستاده نشد. ایسکوی ۲۸ساله در فصل جاری به ندرت برای رئال در میدان حاضر بوده.

ایسکو در مصاحبه با تلویزوین مویستار گفت: " زیدان اگر بخواهد من را تعویض کند و از زمین بیرون بکشد این کار را در دقیقه ۵۰ یا ۶۰ می کند. حتی گاهی بین دو نیمه تعویض می شوم. ولی اگر بخواهد من را به زمین بفرستد این کار را در دقیقه ۸۰ می کند".

ایسکو در صحبتهای خود با اشاره به پیروزی مهم رئال بر بارسلونا در ال کلاسیکوی اخیر گفت: " پیروزی ما بر بارسلونا نتیجه کار دفاعی عالی تیم بود. این کیفیتی است که ما باید در طول فصل داشته باشیم و حفظش کنیم".

بیشتر ببینید:

خروج رئال از بحران با شب درخشش کاپیتان راموس

گل به یادماندنی زیدان با ضربه سر به بارسلونا در ال کلاسیکو

 

 

تگ ها


زیدان ایسکو فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال