انتقاد تند ستاره سابق یونایتد از الکسیس سانچز

الکسیس فصل ناامیدکننده و اسفباری را پشت سر گذاشت...

ستاره سابق یونایتد به انتقاد از الکسیس سانچز پرداخته است.

به گزارش مدال، منچستریونایتد فصلی اسف بار را سپری کرد و در نهایت موفق به کسب هیچ جامی نشد.

فصلی که با ژوزه مورینیو شروع و با اوله گونار سولسشر به اتمام رسید. شاید یکی از ناامیدکننده ترین خریدهای تاریخ یونایتد، الکسیس سانچز باشد که فصل جاری هیچ کمکی برای شیاطین سرخ نبود و آمار گلزنی اش به فاجعه شبیه بود.

همچنین پل پوگبا که جز در مقطعی کوتاه دیگر نتوانست بازیکنی در حد و اندازه های نامش نشان دهد.

پاتریس اورا مدافع فرانسوی سابق منچستریونایتد که به بیان اظهارات صریح معروف است درباره الکسیس سانچز گفت: "من ترسی ندارم که این را بگویم بعضی از بازیکنان به خاطر پول به تیمی می‌روند. من مشکلی با سانچز ندارم و از همان اول که یونایتد با آن پیشنهاد به سراغ او رفت پیش خودم همین تصور را داشتم. او پیشنهاد منچسترسیتی را داشت و می‌توانست در این تیم که فوتبال بهتری بازی می‌کند، به کار گرفته شود و گواردیولا می‌توانست سطح بازی او را بهتر کند. بنابراین من می‌خواهم بدانم دلیلی که او یونایتد را انتخاب کرد چه بود؟ لطفاً نگویید او از بچگی طرفدار منچستریونایتد بوده است. به همین خاطر قطعاً پیوستن سانچز به یونایتد به خاطر پول بوده است و شاید هم می خواسته شماره ۷ یونایتد را به تن کند و ستاره شود."

اورا درباره پل پوگبا، هموطن خود نیز گفت: "من فکر می‌کنم پوگبا در تابستان به تیم دیگری برود. او رفتنی است و می‌خواهد در تیم دیگری باشد و برای تیم دیگری بازی کند. او پیشنهادهایی برای تیم‌های دیگر دارد و می‌خواهد جای دیگری بازی کند."

تگ ها


اوله گونار سولسشر ژوزه مورینیو پاتریس اورا پل پوگبا الکسیس سانچز منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال