انتقاد تند فردیناند از راموس

به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل از اسکای اسپورت، در فینال لیگ قهرمانان اروپا سرخیو راموس، کاپیتان رئال مادرید باعث شد تا کوادرادو با کارت قرمز از بازی اخراج شود اما صحنه های آهسته نشان داد که بازیکن یوونتوس خطایی روی راموس مرتکب نشد یا اگر هم مرتکب شد عمدی نبود و شایسته اخراج از میدان نبود ......

به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل از اسکای اسپورت، در فینال لیگ قهرمانان اروپا سرخیو راموس، کاپیتان رئال مادرید باعث شد تا کوادرادو با کارت قرمز از بازی اخراج شود اما  صحنه های آهسته نشان داد که بازیکن یوونتوس خطایی روی راموس مرتکب نشد یا اگر هم مرتکب شد عمدی نبود و شایسته اخراج از میدان نبود.

ریو فردیناند، کاپیتان سابق منچستریونایتد به انتقاد تند از راموس پرداخت و گفت : اصلا حرکت راموس را دوست نداشتم و بر این باور هستم که این بازیکن نیازی نداشت تا اینگونه تمارض کند و باعث اخراج کوادرادو شود.

او در پایان خاطر نشان کرد: راموس طوری وانمود کرد که کوادرادو ضربه شدیدی به او وارد کرده است اما اصلا این گونه نبود. اگر من چنین حرکتی را انجام می دادم خجالت می کشیدم که بعد از آن به پسرم نگاه کنم. او باید خجالت بکشد که بعدها به پسرش توضیح دهد.

 

تگ ها


اخبار روز سرخیو راموس رئال مادرید فوتبال