انتقاد تند محسن ترکی به مسئولان فدراسیون فوتبال

محسن ترکی به انتقاد از مسئولان فدراسیون فوتبال پرداخت...

کارشناس داوری فوتبال ایران گفت: از فدراسیون فوتبال آدم می‌برند تا فقط مدال را داخل سینی بگذارد و روی سکو ببرد.
به گزارش مدال، محسن ترکی درباره اتفاقات پیش‌آمده در بازی تیم‌های پرسپولیس و داماش گیلانیان و اعتراض باشگاه داماش به عدم حضور هوادارانش در ورزشگاه و جنجال‌های پیش آمده، اظهار داشت:
این موضوع واقعاً جای تأسف دارد، اگر ذره‌ای برای تیم داماش احترام می‌گذاشتند این اتفاقات پیش نمی‌آمد. جلسه قبل از بازی را برای همین چیزها گذاشته‌اند و در آن تمام صحبت‌ها در خصوص مسائل این‌چنینی انجام شود. فکر می‌کنم نزدیک به 15 الی 20 نفر از فدراسیون فوتبال به اهواز رفته‌اند، اما نمی‌دانیم آنجا چه کار می‌کردند.
وی افزود:
از فدراسیون فوتبال آدم می‌برند تا فقط مدال را داخل سینی بگذارد و روی سکو ببرد. این افراد از صبح کجا بودند؟! اگر نیروی انتظامی نتوانسته هواداران را کنترل کند باید این موضوع بررسی شود. باید بررسی کنند چه کسانی کوتاهی کرده‌اند. من معتقدم در نهایت همه این بی‌نظمی‌ها به فدراسیون فوتبال باز می‌گردد. این اتفاقات سوء مدیریت است. آقایان رفته‌اند که فقط جشنی برگزار کنند. گفته‌اند پیک‌نیک است می‌رویم و می‌آییم. من حق را به باشگاه داماش می‌دهم.
کارشناس داوری کشورمان در خصوص قوانین مربوط به لغو بازی نیز، تصریح کرد:
در قوانین هم مهمترین مسئله حفظ امنیت زمین و سکوهاست. این موضوع به چارچوب زمین هم مربوط نمی‌شود و از داوران می‌خواهند اگر تنش روی سکوها هم بود بازی را لغو کند. به نظرم این مسابقه شرایط انجام را نداشت. ما دیدیم که دو مرتبه بازیکنان برای گرم کردن وارد زمین شدند، اما هر بار بازی به دلایلی آغاز نشد. فکر می‌کنم برای بار سوم دیگر نباید این اتفاق بیفتد و بازی باید لغو شود. وقتی سیاسیون در فوتبال دخالت می‌کنند، همین می‌شود!
وی خاطر نشان کرد:
نماینده مجلس هزار و یک کار دارد، اما درباره فوتبال حرف می‌زند. شش ماه تا یکسال تا انتخابات مجلس باقی مانده است و نماینده به همین خاطر در فوتبال ورود می‌کند و این می‌شود نتیجه آن. اگر ما درست برخورد می‌کردیم الان مدیرعامل یک تیم نمی‌گفت ما بازی نمی‌کنیم. همه چیز برای هوادار است، فیفا هم فوتبال را برای هواداران برگزار می‌کند. تمام این اتفاقات به خاطر سوء مدیریت فوتبال است. اگر هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال را بچلانید 10 درصد از آن فوتبال بیرون نمی‌آید. ما در هیئت رئیسه فقط آقای اصفهانیان و ممبینی را به عنوان افراد فوتبالی داریم که آنها هم زیاد در امور دخالت داده نمی‌شوند.

اخبار مرتبط:

درگیری تماشاگران با یگان ویژه/ حمله به خلیلی با میلگرد!

تگ ها


جام حذفی فوتبال ایران فینال جام حذفی ایران داماش پرسپولیس حواشی بازی پرسپولیس داماش ورزشگاه شهدای فولاد پرسپولیس جام حذفی فوتبال