انتقاد تند یحیی گل‌محمدی از برنامه ریزی سازمان لیک

گل‌محمدی می‌گوید که سازمان لیگ در نیم فصل اول همه کار برای استقلال کرد....

به گزارش "ورزش سه"، سرمربی تیم پرسپولیس در برنامه شب‌های فوتبالی پس از انتقاد نسبت به شرایط قرنطینه پرسپولیسی‌ها، در مورد درخواست پرسپولیس برای تعویق دربی پایتخت نیز اظهار نظر کرد و گفت که «سازمان لیگ برای استقلال همه کار» کرد و همچنین گفت که درخواست پرسپولس معقول است و اگر انجام نشود، نشانه «ترس مسئولان از پنجمین قهرمانی متوالی پرسپولیس» است.

یحیی گل‌محمدی در مورد موضوع برابر بودن بازی‌های پرسپولیس عنوان کرد: این یک خواسته از طرف همه فوتبالی هاست که بازی‌ها منظم باشند. این اتفاق در نیم فصل اول افتاد و استقلالی‌ها گفتند که بازی ها باید به تعداد مساوی باشد. سازمان لیگ حرف آن‌ها را پذیرفت و گفتند جدول را دچار تقدم و تاخر نمی‌کنیم و ما مجبور شدیم در آن شرایط زمین نساجی بازی کنیم. زمین مثل باتلاق بود و با این ماشین های کمپرسور آمدند آب را کشیدند. ما رفتیم امتیاز از دست دادیم و مقابل سپاهان هم همینطور. ما تمکین کردیم و دوباره استقلالی‌ها گفتند باید برای ما بازی باشد تا از شرایط دور نشویم و دوباره سازمان لیگ قبول کرد و همه خواسته استقلالی‌ها انجام شد.

وی افزود: همه کار برایشان کردنداما الان که ما یک شرایطی داریم که باید با سپاهان و استقلال بازی کنیم و سرنوشت قهرمانی لیگ چه بسا مشخص شود، این یک خواسته ماست. برای چه نباید ما با ذوب آهن بازی نکنیم و بعد با سپاهان و استقلال؟ آن ها هم با شهرخودرو و صنعت نفت و بعد هم ما. این وسط حق ما را می‌خورند و خیلی راحت و در روز روشن. نمی‌دانم دلیلش چیست. شاید از قهرمانی پنجم ما می‌ترسند و در رفتار مسئولان ما این را می‌بینیم. از این بابت ناراحتیم و باید یک برنامه ریزی باشد که همه تیم‌ها در شرایط برابر بیایند و در موقعیتی منطقی باشند؛ بدون این که تبعیضی قائل شوند. این یک خواسته معقول است که همه تیم ها دارند و ما هم داریم. 

یحیی در پایان صحبت هایش گفت: از باشگاه می‌‌خواهم روی این مسئله پافشاری کنند و نگذارند حق ۴۰-۵۰ میلیون هواداری که عاشق این تیم هستند از بین برود.

تگ ها


پرسپولیس تهران یحیی گل محمدی