انتقاد تند یک استقلالی از مدیران این باشگاه: مگر شاخ غول را شکستید؟

حسن روشن پیشکسوت و منتقد جدی باشگاه استقلال در مصاحبه‌ای به انتقاد شدید از مدیران این مجموعه پرداخت....

انتقاد تند یک استقلالی از مدیران این باشگاه: مگر شاخ غول را شکستید؟

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: چرا وزارت ورزش روی بازیکنان خارجی که به ایران می‌آیند نظارت نمی‌کند؟

به گزارش مدال، حسن روشن در خصوص اینکه باشگاه استقلال موفق شده مطالبات پروپئیچ را پرداخت کند، گفت: دست‌شان درد نکند، ولی از آنها سؤال کنید چرا این همه بازیکن خارجی می‌آید و می‌رود، دلیل اینکه این همه بازیکن خارجی در ایران آمده و رفته چیست؟

وی افزود: خارجی یعنی کسی مثل جانواریو که چند سال پیش استقلال روی کاکل او می‌چرخید، نه این بازیکنانی که معلوم نیست از کجا آمده‌اند. اینها همه تقصیر فدراسیون فوتبال است، البته من در این یک سال یک حرف خوب از مهدی تاج شنیدم که گفت اجازه نمی دهد تیم‌ها به اردوی خارجی بروند و بهتر است آنها بدهی‌هایشان را پرداخت کنند. تاج مدعی بود که بازیکنان خارجی هم نباید به ایران بیایند و اگر روی این حرف خود بایستد کار بزرگی در فوتبال کرده است. 

پیشکسوت استقلال تأکید کرد: چرا وزارت ورزش روی بازیکنان خارجی که به ایران می‌آیند نظارت نمی‌کند؟ چگونه این همه بازیکن می‌آیند کسی به نحوه ورود و خروج آنها دقت نمی‌کند؟ اصلا سؤ‌ال بپرسید استقلال چرا اینقدر بدهکار است؟ یکی از دلایلش همین ورود و خروج بازیکنان خارجی است.  بیچاره امید روانخواه یک چک دویست میلیونی مربوط به ده سال پیش دستش بود و یادم است هر روز به این طرف و آن طرف می‌دوید، اما حالا مجبور هستند بروند پول بازیکنان خارجی را در روز آخر بدهند. 

روشن در خصوص اینکه علی خطیر از معاونت باشگاه استقلال استعفا کرده است، گفت: چرا به این زودی استعفا کرد؟ او باید می‌ماند تا ثمره کارش را می‌دیدیم. به نظرم خطیر باید در استقلال می‌ماند تا می‌دیدیم چه کاری کرده است. 

وی در پایان گفت: مسئولان استقلال می‌گویند پول پروپئیچ را داده‌اند ولی به نظر من شاخ  غول را که نشکسته‌اند، بهتر است آنها بگویند چرا استقلال این همه بدهی دارد. اگر این مشکلات را توضیح بدهند، مطمئن باشید مدیران بعدی بابت همه کارهایشان شفاف‌سازی می‌کنند.

اخبار مرتبط:

باشگاه استقلال از خرید جدید خود رسما رونمایی کرد

خطیر دلیل استعفایش از استقلال را اعلام کرد

تگ ها


حسن روشن استقلال باشگاه استقلال علی خطیر مهدی تاج وزیر ورزش استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال