انتقاد توخل از بازیکنان PSG: از دعوا خوشم نیامد

بعد از شکست PSG در مسابقه جنجالی مقابل مارسی، توماس توخل سرمربی این تیم از واکنش بازیکنانش در آخرین دقایق بازی به شدت انتقاد کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، پاری سن ژرمن دیشب در بازی حساس فوتبال فرانسه موسوم به لو کلاسیکو به مصاف مارسی رفت و در نهایت ۱-۰ شکست خورد. این بازی اما به جنجال کشیده شد چرا که بازیکنان دو تیم در دقایق پایانی مسابقه با هم درگیر شدند تا این لوکلاسیکو جنجالی شود. توماس توخل سرمربی PSG در پایان بازی گفت از واکنش بازیکنانش و دعوای اتفاق افتاده بین بازیکنان دو تیم در انتهای بازی اصلاً راضی نیست.

در بازی دیشب دو تیم در پارک دو پرنس پاریس از دو تیم پنج بازیکن به دلیل درگیری انتهای بازی اخراج شدند که نیمار یکی از آنها بود. PSG با این شکست حالا در هر دو مسابقه اول خود در فصل جدید لیگ فرانسه شکست خورده است. مارسی پیش از بازی دیشب ۲۰ بازی پیاپی بود که نتوانسته بود PSG را شکست دهد.

توماس توخل در پایان بازی به خبرنگاران گفت: " اصلاً عصبانی نیستم. چالش اصلی این است که عملکردمان را از نتیجه جدا ببینیم. من از واکنش تیم در سه دقیقه پایانی راضی نیستم. با واکنشی که بچه ها نشان دادند موافق نیستم و آن را بیش از اندازه می دانم. این واکنش به ضرر من خواهد شد".

توخل با اشاره به دو شکست پیاپی و گل نزدن تیمش در دو بازی اول فصل هم گفت: " از نتیجه راضی نیستم. ما در این مسابقه عالی بازی کردیم و عملکرد عالی داشتیم. من از تلاش تیمم خیلی راضی ام. اگر همینطور به بازی کردن ادامه بدهیم همه بازی ها را خواهیم برد. بله من واقعاً راضی ام. اینکه ما گل نزنیم اتفاقی نادر است. ولی باید این بازی را به دقت بررسی کنیم. ما آماری استثنایی داشتیم. من اصلاً نگران نیستم و به عنوان یک مربی از کار تیمم راضی و خوشحالم. ولی با اینحال ما با کمبود بازیکن مواجهیم و در حال حاضر تیم کوچکی داریم".

بیشتر ببینید:
خلاصه بازی پاری سن ژرمن 0 - مارسی 1

برترین گلهای پاری سن ژرمن در خانه مقابل مارسی

 

 

تگ ها


پاری سن ژرمن فوتبال جهان فوتبال