انتقاد دوباره لواندوفسکی از هم‌تیمی‌هایش در بایرن مونیخ

روبرت لواندوفسکی ستاره لهستانی بایرن مونیخ از بازیکنان جوان این تیم و همینطور کمبود قدرت رهبری در این تیم انتقاد کرده است...

روبرت لواندوفسکی ستاره لهستانی بایرن مونیخ از بازیکنان جوان این تیم و همینطور کمبود قدرت رهبری در این تیم انتقاد کرده است

به گزارش مدال، بایرن مونیخ در ابتدای هفته گذشته با نتیجه عجیب ۵-۱ در مقابل اینتراخت فرانکفورت شکست خورد تا به رتبه پنجم جدول سقوط کند؛ موضوعی که باعث اخراج نیکو کواچ از بایرن مونیخ نیز شد. باواریایی‌ها امشب در یک دیدار بسیار حساس به مصاف دورتموند خواهند رفت.

روبرت لواندوفسکی که از ابتدای فصل نمایش فوق‌العاده ارائه داده، معتقد است که مانوئل نویر و خودش به تنهایی برای رهبری تیم کافی نیستند؛ موضوعی که با جدایی آرین روبن، فرانک ریبری، متس هوملز و رافینیا بیش از پیش نیز حس می‌شود.

ستاره لهستانی در این باره گفت: "هر تیم باید در تمام قسمت‌های زمین یک رهبر داشته باشد. دروازه، خط دفاعی، خط هافبک و خط حمله پست هایی هستند که تیم به حضور یک رهبر در آنها نیاز دارد. اگر این اتفاق بیفتد واقعاً عالی خواهد شد. یک بازیکن نمی‌تواند رهبری کل تیم را بر عهده بگیرد چرا که امری کاملاً غیر ممکن است. به نظر من بایرن مونیخ در حال حاضر فاقد قدرت رهبری درون زمین است."

لواندوفسکی در ادامه گفت: "فرهنگ بازیکنان جوان به طور کلی تغییر کرده است. بازیکنان امروزی از صحبت کردن می‌ترسند و بیشتر با ارسال پیام‌های متنی و اینترنتی راحت هستند. در گذشته شما ۲۰ بازیکن بودید که همه چیز را در رختکن به یکدیگر و با صدای بلند می‌گفتند اما در حال حاضر شرایط کاملا تغییر کرده است و این تنها به دلیل تغییر فرهنگ است."

اخبار مرتبط:

ادعای تلگراف: تن‌هاخ روی نیمکت بایرن‌مونیخ!

تگ ها


باواریایی‌ها ستاره لهستانی فوتبال جهان رابرت لواندوفسکی بایرن مونیخ Bundesliga فوتبال