انتقاد روی کین از شیاطین سرخ

روی کین هافبک پیشین و اسطوره باشگاه منچستریونایتد از نگرش این تیم در فصل جدید انتقاد کرد و خواستار تغییرات سریع در تیم شد....

به گزارش مدال، «روی کین» هافبک سابق باشگاه منچستریونایتد در اولین حضور خود در شبکه «اسکای اسپورتس» به عنوان مفسر بازی‌ها، درباره شیاطین سرخ حرف‌های انتقادآمیزی به زبان آورد، تیمی که امروز در مصاف با وستهام با 2 گل مغلوب شد.

اسطوره سرخ‌های شهر منچستر در این خصوص گفت: «وقتی برای منچستریونایتد بازی می‌کنید باید ببرید! در رختکن ما کسی جرات نداشت بگوید اگر بتوانیم در جدول چهارم شویم دستاورد خوبی است! تیم بسیار آماتورگونه می‌اندیشد و این طرز فکر شایسته باشگاه بزرگی همچون یونایتد نیست.»

کین از نقل و انتقالات باشگاه‌ نیز ابراز نارضایتی کرد اما معتقد است که به جوانان باید فرصت داد: «فکر می‌کنم مسئولان باشگاه در این چند سال اشتباهاتی داشتند. باید حالا به این جوانان فرصت رشد دهیم و به آنها اعتماد کنیم. من نگرانی‌ام درباره سه بازیکن جدید تیم است چرا که آنها در تیم‌های سابق‌شان عادت نداشتند هر هفته برنده باشد، در یونایتد از شما این انتظار می‌رود. اوله تغییراتی در تیم ایجاد کرده و زمان درستی تصمیماتش را نشان می‌دهد.»

بیشتر بخوانید:

وستهام ۲ - ۰ منچستریونایتد؛ فرود چکش‌ها بر سر شیاطین سرخ

تگ ها


روی کین اسکای اسپورتس کین در اسکای اسپورتس منچستریونایتد شیاطین سرخ اوله گونار سولسشر لیگ برتر انگلیس فوتبال جهان منچستر یونایتد وستهام-منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال