انتقاد سرپرست پرسپولیس از روند آماده‌سازی ورزشگاه آزادی

محسن خلیلی نسبت به آماده‌سازی ضعیف استادیوم آزادی برای بازی هفته اول پرسپولیس مقابل پارس جنوبی جم گلایه‌هایی را مطرح کرد....

به گزارش مدال، خلیلی در این باره گفت: همه ما از بازیکن و مربی تا مدیران باشگاه‌ها و فدراسیون و دیگر مجوعه‌های مرتبط با فوتبال، مدیون تماشاگران هستیم و هر کاری می‌کنیم باید برای رضایت آن‌ها باشد.
جای تاسف دارد که امروز لیگ‌برتر در شرایطی آغاز می‌شود که نیمی از سکوهای استادیوم برای پذیرایی از تماشاگران پرسپولیس آماده نیست. 
سرپرست پرسپولیس افزود: از طرف دیگر با وجود هفته‌ها تاخیر در شروع لیگ، هواداران ما تا یک روز قبل از بازی با پارس جنوبی سرگردان بودند و نمی‌دانستند بلیت را از کجا و چگونه باید بخرند. فراموش نکنیم این مشکلات مربوط به یک بازی مهم است، بازی افتتاحیه لیگ که باید کاملا باشکوه باشد.
خلیلی در پایان عنوان کرد: این شروع بی‌نظم در شان هواداران پرسپولیس نیست. آن‌ها نجیبند و عاشق و در هر شرایطی با حضور در ورزشگاه‌ها، ضمن حمایت از تیم محبوبشان، برای فوتبال ایران آبرو خریده‌اند. شایسته نیست که از این نجابت و عشق سواستفاده شود. بنده به عنوان مدیر تیم پرسپولیس، ضمن اعلام نارضایتی از این شرایط، از مسئولان درخواست می کنم  کاری کنند که در بازی‌های آینده، چنین اتفاقات تاسف‌باری تکرار نشود‌.

بیشتر بخوانید:

واکنش بازیکنان پرسپولیس به کیفیت لباس جدید

تگ ها


پرسپولیس پرسپولیس-پارس جنوبی جم لیگ برتر خلیج فارس فوتبال