انتقاد شدیداللحن ایجنت ایرانی از گری نویل

مدیر برنامه‌های کارلوس ته‌وز از اظهارات اخیر گری‌نویل که ته‌وز را به کم‌کاری و بی‌مبالاتی در منچستریونایتد متهم کرده بود به تندی انتقاد کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، کیا جورابچیان، مدیر برنامه‌های کارلوس ته‌وز از اظهارات اخیر گری نویل که ته‌وز را به کم‌کاری و بی‌مبالاتی در دوران حضورش در منچستریونایتد متهم کرده بود به شدت انتقاد کرد.

ستاره آرژانتینی بعد از انتقال قرضی از وستهام به منچستریونایتد در سال ۲۰۰۷ دو فصل در این تیم بازی کرد ولی بعد از آن با ترک یونایتد راهی حریف ازلی و همشهری این تیم، منچسترسیتی شد تا یونایتدی‌ها را به دشمن شماره یک خود تبدیل کند. گری نویل در صحبتهای دیروز خود به همین خاطر به انتقاد از ته‌وز پرداخت و اتهامات سنگینی به او وارد کرد. گری نویل  مدعی شد ته‌وز در دومین فصل حضورش در یونایتد کم‌کاری می‌کرده و بی‌مبالات بوده و این رفتار بر خلاف رفتار مورد انتظار از یک فوتبالیست حرفه‌ای بوده.

کیا جورابچیان اما خیلی سریع به اظهارات نویل واکنش نشان داد و به اسکای گفت ته‌وز بر خلاف آنچه نویل می‌گوید به یونایتد کاملا متعهد بوده. او در این باره گفت:" حرفهای نویل کاملا غلط است. ته‌وز مشتاق بازی کردن بود. او پانزده گل زد و هفت پاس گل داد و رکوردش در یونایتد عالی است. او همیشه آماده بازی برای یونایتد بود به جز سه بازی که به دلیل مصدومیت نتوانست به میدان برود".

جورابچیان در ادامه گفت:" کسی که باید حرفه‌ای‌گری‌اش مورد سوال قرار بگیرد اتفاق خود گری نویل است. او به عنوان یک کارشناس یا خبرنگار باید قبل از اینکه راجع به ته‌وز صحبت کند با خود او یا با من تماس می‌گرفت و از ما می‌پرسید واقعیت ماجرا چیست. او همیشه همینطور است و اظهاراتی می‌کند که واقعیت ندارد. او به بازیکنی تهمت می‌زند که افتخاراتش به عنوان فوتبالیست دو یا سه برابر او بوده. کارلوس در هر لیگی که  بازی کرده جام برده و بیشتر از هر بازیکن دیگری در تاریخ نامزد دریافت جایزه بهترین بازیکن سال آمریکای جنوبی بوده".

بیشتر بخوانید:
تلاش الدحیل برای خرید دوستاره کنونی چلسی
چاقو خوردن ستاره تاتنهام در قرنطینه
بازگشت گواردیولا به بارسلونا بعید است

تگ ها


گری نویل کارلوس توز فوتبال جهان کیا جورابچیان منچستر یونایتد فوتبال