انتقاد شدید از مسی و بارسا؛ چرا پدری را فرستادید؟

لیونل مسی و سایر بازیکنان بارسلونا به دلیل اینکه بعد از شکست مقابل اتلتیکو، پدری ۱۷ساله برای مصاحبه با رسانه‌ها انتخاب کردند با انتقادهای زیادی مواجه شده‌اند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بارسلونا دیشب در واندا متروپولیتانو شبی تلخ را پشت سر گذاشت و با شکست ۱-۰ مقابل اتلتیکو به رتبه دهم جدول لالیگا سقوط کرد. بارسا با اشتباه عجیب سنگربانش مارک آندره تراشتگن دروازه خود را باز دید و نتوانست این گل خورده را جبران کند تا این بازی در نهایت با همین نتیجه به پایان برسد.

درحالیکه مسی هم در جریان بازی درخشش خارق العاده ای نداشت و نتوانست با بدست گرفتن سکان هدایت بارسا و تهییج هم تیمی‌هایش نتیجه را برگرداند رفتار او و دیگر بازیکنان قدیمی و مشهور بارسلونا در انتهای بازی آنها را با انتقاد شدید هواداران روبرو کرد.

به جای اینکه مسی به عنوان کاپیتان وظیفه روبرو شدن با رسانه‌ها را به عهده بگیرد یا حتی به جای اینکه دیگر ستاره‌های قدیمی و کهنه کار تیم جلوی رسانه‌ها بایستند، پدری ۱۷ساله به عنوان نماینده بارسلونا در مقابل دوربینها قرار گرفت تا به سوالات اغلب تند رسانه‌ها پاسخ دهد.

این رفتار مسی و بازیکنان قدیمی بارسا در شبکه های اجتماعی موج انتقادها علیه آنها را به دنبال داشت.

یک کاربر نوشت: " مسی، پیکه و دیگر کاپیتان‌های بارسا بعد از باخت ال کلاسیکو هم دست که اولین بازی اش بود و اسپانیایی صحبت نمی‌کرد را جلوی خبرنگارها فرستادند و حالا هم پدری ۱۷ساله را بعد از این شکست جلوی خبرنگارها فرستادند. به جای اینکه مثل رهبر واقعی مسئولیت بپذیرند و خودشان صحبت کنند".

یک کاربر دیگر نوشت: " اتلتیکو بارسا را شکست داد و تنها کسی که جرات داشت مقابل رسانه‌ها بایستد پدری جوان بود. این برای باشگاه واقعاً مایه شرم است".

بیشتر بخوانید:

نامه سرگشاده مشاور سابق گریزمان برای مسی و کومان

خاموشی بی سابقه مسی؛ لئو گل زدن یادش رفته!

 

 

تگ ها


لیونل مسی فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال