انتقاد شدید مسی: نمی‌خواستیم در این فساد نقش داشته باشیم

لیونل مسی که شب گذشته مقابل شیلی از بازی اخراج شد به انتقاد شدید از داوری و کنفدراسیون فوتبال آمریکای جنوبی پرداخت....

لیونل مسی به انتقاد از کنفدراسیون فوتبال آمریکای جنوبی پرداخت.
به گزارش مدال، شب گذشته لیونل مسی برای دومین بار در طول دوران بازیگری‌اش اخراج شد و این مسئله به قدری او را عصبانی کرد که به انتقاد شدید از کنفدراسیون فوتبال آمریکای جنوبی پرداخت. مسی پس از این دیدار به خبرنگاران گفت: نمی‌خواستیم در فساد موجود در کوپا آمریکا علیه خودمان نقشی داشته باشیم.
فوق‌ ستاره آرژانتینی درباره مدل گفت: او همیشه می‌خواهد محدودیت‌ها را پشت سر بگذارد. داور می‌توانست  هر دو نفر ما را با یک کارت زرد جریمه کند اما شاید من دارم بهای صحبت‌های قبل خودم را می‌پردازم. صحنه می‌توانست بازبینی شود اما از VAR استفاده نشد. مهم‌ترین مسئله این بود که ما تورنمنت را به خوبی پشت سر گذاشتیم. با وجود این‌که نتوانستم تا پایان بازی حضور داشته باشم اما با آرامش به خانه می‌روم. سرم را بالا می‌گیرم و به تیممان افتخار می‌کنم. آن‌ها با تمام وجود بازی کردند. این تیم شایسته احترام بیشتری است. بازیکنان ما شخصیت بالایی از خودشان نشان دادند. ما حتی مقابل برزیل هم به خوبی امروز بازی کردیم. فکر می‌‌کنم اسکالونی هم مانند تیم، رشد کرده و ما روش بازیمان را پیدا کرده‌ایم.
مسی درباره فینال مسابقات گفت: امیدوارم اجازه دهند داور و VAR در بازی تاثیر داشته باشند و بگذارند پرو رقابت کند. اما فکر نمی‌کنم چنین مسئله‌ای اتفاق بیفتد.

بیشتر ببینید:

لحظه اخراج لیونل مسی مقابل شیلی/ ویدیو

 

تگ ها


کوپا آمریکا مصاحبه مسی لیونل مسی گری مدل آرژانتین آرژانتین-شیلی UEFA Champions League Copa America فوتبال