انتقاد شدید هواداران از عرب و باشگاه پرسپولیس

خبر پیوستن منشا به استقلال باعث انتقاد شدید هواداران پرسپولیس به ایرج عرب و مسئولان باشگاه پرسپولیس شد....

خبر پیوستن منشا به استقلال باعث انتقاد شدید هواداران پرسپولیس به ایرج عرب و مسئولان باشگاه پرسپولیس شد.

به گزارش مدال، گادوین منشا در نهایت استقلالی شد.خبری که طی چند روز قبل به گوش می رسید امروز نهایی شد و این مهاجم سیه چهره با پیراهن آبی مقابل دوربین های عکاسی لبخند بزند.منشا اگرچه در لیست مازاد پرسپولیس بود و برانکو صراحتا اعلام کرد که نیازی به این بازیکن ندارد اما پیوستن او به استقلال موجی از خشم و ناراحتی هوادارن سرخ را راهی باشگاه کرد.

پرسپولیسی ها در فضای مجازی به شدت علیه مسئولان باشگاه و ایرج عرب-سرپرست باشگاه-موضوع گرفتند و دلیل این موضع گیری برخورد ساده انگارانه باشگاه پرسپولیس با این مهاجم بود.

در حالی که پندار خمارلو در صفحه های مجازی به هواداران تیم وعده داده بود که رضایت نامه منشا برای استقلال و دیگر تیم های رقیل صادر نمی شود.در همین راستا ایرج عرب نیز در اظهار نظرهای متفاوت تاکید کرد که منشا در لیست فروش باشگاه برای درآمدزایی قرار دارد نه در لیست مازاد.از این رو جدایی او زمانی محقق خواهد شد که درآند مناسبی نصیب باشگاه شود.

کنار هم گذاشتن این اظهارنظرها از سوی ۲ مقام مسئول و رسمی باشگاه پرسپولیس باعث شد تا هواداران پرسپولیس به شدت علیه خمارلو و به ویژه عرب موضع گیری کنند.به هرحال از نظر آنها منشا می توانست از نظر فنی کمک حال پرسپولیس باشد و در غیر این صورت نیز می توانست از نظر مالی پول خوبی را روانه باشگاه کند.