انتقاد شدید هواداران منچستر از پوگبا در اینستاگرام

پل پوگبا مورد انتقاد هواداران یونایتد قرار گرفت. پس از اینکه پوگبا عکسی از خود، هنگا ......

پل پوگبا مورد انتقاد هواداران یونایتد قرار گرفت.

پس از اینکه پوگبا عکسی از خود، هنگام صحبت در گوشی با امباپه و گریزمان منتشر کرد و از هواداران خواست تا زیر عکس بنویسند "به نظر شما من به ان ها چه می گویم؟" با انتقاد شدید آن ها مواجه شد.

او بعد از دیدار با آلمان در آلیانس آره نا گفت: آینده من در حال حاضر در منچستر رقم می خورد. من هنوز قرارداد دارم اما چه کسی می داند در آینده چه چیزی رقم می خورد.

این صحبت ها و البته رفتار های اخیر او باعث شد تا با بازخورد بدی نسبت به هواداران مواجه شود. یکی از هواداران در کامنتی زیر پست او در اینستاگرام نوشت: چرا با هواداران یونایتد که انقدر نسبت به تو وفادارند اینگونه رفتار می کنی؟ اگر می خواهی از اینجا بروی اشکالی ندارد اما نگذار مدیر برنامه هایت یا باشگاه، همچین شرایطی را بوجود بیاورند. هوادار دیگری برای او نوشت: امیدوارم همه نظرت را بخوانی و توصیه ها را گوش کنی. هواداران از تو نا امید شده اند و خیلی کوچکتر از آنی که فکر کنی منچستر بدون حضور تو ناتوان است. مورینیو در قلب هواداران جای گرفته اما تو داری موقعیت مناسبت بین ما را از دست می دهد.

پوگبا که این فصل به کاپیتانی یونایتد هم رسیده است تا امروز عملکرد خیلی خوبی نداشته و روابطش با مورینیو به سردی گراییده است.

تگ ها


پل پوگبا منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال