انتقاد شدید گواردیولا از اظهارنظر جنجالی کلوپ

پپ گواردیولا سرمربی تیم فوتبال منچسترسیتی انگلیس با انتقاد از صحبت‌های اخیر یورگن کلوپ سرمربی تیم فوتبال لیورپول، اعلام کرد که اظهار نظر او دروغی بیش نبوده است....

گواردیولا در یک مصاحبه اعلام کرد که صحبت‌های کلوپ خلاف واقعیت بوده است.
به گزارش مدال، چندی پیش کلوپ گفته بود که منچسترسیتی در نقل‌وانتقالات پول زیادی خرج می‌کند و این کاری است که ما در لیورپول نمی‌توانیم آن را انجام دهیم.
همین عامل سبب شد تا گواردیولا علیه این مربی آلمان مصاحبه کند و جواب او را بدهد. گواردیولا در این باره گفت: آنچه که کلوپ مطرح کرد باب میل من نبود، صحبت‌های او من را عصبانی کرد، چرا که این صحبت‌ها حقیقت نداشت.
گواردیولا که در کنفرانس خبری قبل از بازی با لیورپول در جام خیریه حاضر شده بود، در ادامه افزود: ما چگونه می‌توانیم در یک فصل نقل‌وانتقالات 200 میلیون پوند خرج کنیم؟ این دروغ است. در تابستان گذشته ما فقط 17 میلیون پوند خرج کردیم.
پپ عنوان کرد: دو سال پیش ما مبلغ زیادی خرج کردیم، چرا که ده تا یازده بازیکن ما سنشان به 30 سال نزدیک شده بود و مجبور شدیم برای جایگزینی آنها اقدام کنیم.
در آخر سرمربی منچسترسیتی گفت: تابستان گذشته لیورپول بیش از 200 میلیون پوند خرج کرد، قطعا آنها امسال این کار را نمی‌کنند، ما هم همین‌طور.
منچسترسیتی در چهارچوب رقابت‌های جام خیریه فردا به مصاف لیورپول خواهد رفت.

بیشتر بخوانید:
کلوپ: بازیکنان باید قهرمانی لیگ قهرمانان را فراموش کنند

تگ ها


پپ گواردیولا یورگن کلوپ منچستر سیتی لیگ برتر فوتبال