انتقاد عجیب از رونالدو؛ این رفتار او بی‌احترامی است

راد استورات، نوازنده و آهنگساز بریتانیایی، انتقاد عجیبی از کریستیانو رونالدو انجام داد....

به گزارش "ورزش سه"، اگرچه کریستیانو رونالدو بعد از بازگشت به منچستر یونایتد در تابستان اخیر توانسته نمایش های درخشانی در ترکیب این تیم ارائه دهد اما این موضوع نیز باعث نشده که شیاطین سرخ وضعیت خوبی را در رقابت‌های لیگ برتر انگلیس تجربه کنند.

در واقع منچستریونایتد بعد از دو شکست برابر لیورپول و منچسترسیتی حالا در همین اوایل فصل امیدهای خود را برای قهرمانی کمرنگ می بیند چرا که تیم اوله گنار سولسشر در حال حاضر ۱۱ امتیاز از  صدرنشین یعنی چلسی فاصله دارد. همچنین حضور آنها در مرحله بعدی لیگ قهرمانان اروپا نیز در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

اما یکی از ویژگی‌های بارز کریستیانو رونالدو قدرت رهبری او بوده است اما حالا یک نوازنده بریتانیایی انتقاد عجیبی را از فوق ستاره پرتغالی انجام داده است. راد استورات معتقد است که رونالدو نباید نقش مربی را ایفا کند و این یک بی احترامی است. استورات گفت: "باید این کار را متوقف کرد چرا که بی احترامی است. کمی آزارم می‌دهد که می بینم او به نوعی جایگزین اوله گوار سولسشر می‌شود. در واقع اینکه او هم یک مربی است و هم یک بازیکن. اگرچه رونالدو بازیکن فوق العاده ای است و همه جای زمین حضور دارد."

تگ ها


کریستیانو رونالدو منچستر یونایتد