انتقاد علیرضا دبیر از رفتار سرمربی تیم ملی

رییس فدراسیون کشتی به شایعه قهر سرمربیان تیم ملی به خاطر تصویب چرخه انتخابی واکنش نشان داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، طی روزهای اخیر موضوع تصویب چرخه انتخابی تیم ملی به سوژه اول کشتی ایران تبدیل شده است. بعد از اینکه رییس فدراسیون در جلسه با سرمربی تیم ملی کشتی آزاد این بحث را باز کرد، شایعاتی پیرامون قهر غلام محمدی مطرح شد.


همچنین گفته می شد محمد بنا به خاطر اینکه این چرخه را قبول ندارد، به جلسه با رییس فدراسیون نمی رود؛ اگرچه دیروز این اتفاق رخ داد.


علیرضا دبیر در نشست امروز خود به این شایعات واکنش نشان داد و گفت: در قبر نمی‌گویند چند مدال المپیک داری ولی می‌گویند چرا حق دیگری را خوردی. شاید یکی دو سال به عقب برگردیم، اما ته این موضوع به نفع کشتی است. در جلسه ای که داشتیم یکی از مربیان از جلسه بیرون رفته؛ اصلا به حرف گوش نمی‌دهد. من آدم مشورت پذیری هستم ولی تصمیم را خودم گرفتم. فوق العاده به کار سیستمی اعتقاد دارم. ما یک چیز نوشتیم، اما هنوز تصویب نکردیم. من دیکتاتور نیستم که هر چه نوشتم خودم ابلاغ کنم. 


رییس فدراسیون کشتی در بخش بعدی از با انتقاد از غلام محمدی، غیبت محمد بنا در جلسه اول را موجه دانست و گفت: از مربی تیم ملی گله مند هستیم و او باید پاسخگوی رفتارش باشد. حتی اگر می‌خواهد برود تلویزیون صحبت کند، باید با مدیر تیم ملی هماهنگ کند. البته محمد بنا مشکل شخصی داشت که زودتر نتوانست در جلسه حضور پیدا کند.

دبیر بار دیگر ناراحتی خود را از سرمربی تیم ملی کشتی آزاد ابراز کرد و گفت: بله، از دست سرمربی آزاد ناراحتم و اگر ادامه بدهد با او قطع همکاری می‌کنم. وقتی سیستم داریم باید همه چیز سر جای خودش باشد.

بیشتر بخوانید:

واکنش رییس فدراسیون کشتی به حاشیه های چرخه انتخابی

اضافه شدن یزدانی از مرحله سوم به چرخه انتخابی

 

 

تگ ها


کشتی علیرضا دبیر محمد بنا فرنگی کشتی