انتقاد محمود فکری از مدیرعامل استقلال

در روزهایی که استقلال شرایط خوبی در لیگ ندارد، عده‌ای مقصر به وجود آمدن این وضعیت را امیرحسین فتحی می‌دانند. مدیری که به نظر می‌رسد روز به روز به تعداد منتقدانش اضافه می‌شود....

در روزهایی که استقلال شرایط خوبی در لیگ ندارد، عده‌ای مقصر به وجود آمدن این وضعیت را امیرحسین فتحی می‌دانند. مدیری که به نظر می‌رسد روز به روز به تعداد منتقدانش اضافه می‌شود.

به گزارش مدال، محمود فکری، کاپیتان پیشین استقلال، اظهار داشت: پیش از اعلام رسمی مدیرعاملی آقای فتحی در استقلال، ایشان از حمایت و مشاوره های مدیران و معاونین سابق و باتجربه استقلال بهره می بردند. حتی یادم می آید وقتی آقای فتحی قصد رفتن نزد وزیر برای گرفتن حکمش را داشت با این دوستان تماس گرفت و به آنها گفت که من دارم می روم تا حکمم را بگیرم و وقتی گرفتم با شما تماس می گیرم ولی دیگر با آنها تماس نگرفت و شاید فکر کرد که شاید خرش از پل گذشته و دیگر نیازی به آنها ندارد و از آنها استفاده نکرد. اگر این دوستان حالا حضور داشتند قطعا می توانستند با تجربه خود این مشکلات را مرتفع کنند.

فکری در بخش دیگری از صحبت هایش درباره اینکه گفته می‌شود برخی بازیکنان استقلال در حد این تیم نیستند. گفت: به نظر من استقلال از نظر مهره بازیکنان بدی ندارد. هواداران استقلال این تیم را با تیم های ۱۰-۲۰ سال پیش مقایسه می کنند ولی باید به این توجه داشته باشیم که فوتبال ایران افت محسوسی داشته و شاید بازیکنان آن زمان با بازیکنان فعلی قابل مقایسه نباشند. ولی اگر بازیکنان استقلال را بخواهیم با بازیکنان دیگر تیم ها مقایسه کنیم، متوجه می شویم که استقلال نه تنها بازیکنان بدی ندارد بلکه بازیکنان بسیار خوب و توانمندی دارد که اگر بتوانند از این بازیکنان بازی بگیرند، همین حالا می تواند نتایج خیلی خوبی کسب کند و جزو تیم های صدرنشین لیگ باشد. 

 

بیشتر بخوانید:

خروج نام کریمی از لیست استقلال

استقلال در دقیقه نود یا گل می خورد یا گل می زند/ نگرانی از حذف آسیایی

تگ ها


باشگاه استقلال کاپیتان پیشین استقلال مدیرعامل استقلال محمود فکری فوتبال