انتقاد مدافع منچستریونایتد از اوله سولسشر!

مارکوس روخو مدافع آرژانتینی منچستریونایتد از اینکه سولسشر او را به اورتون واگذار نکرده، ناراحت است...

مارکوس روخو مدافع آرژانتینی منچستریونایتد از اینکه سولسشر او را به اورتون واگذار نکرده، ناراحت است

به گزارش خبرنگار مدال، منچستریونایتد با نظر اوله گونار سولسشر سرمربی نروژی خود، امسال سیاستی متفاوت را در پیش گرفت و با فروش یا قرض دادن ستارگانی همچون روملو لوکاکو، الکسیس سانچز و کریس اسمالینگ، به سوی جوان‌گرایی و بومی سازی قدم برداشتند. آنها امسال هری مگوایر، آرون ون بیساکا و دنیل جیمز را به خدمت گرفتند که هر سه در حال حاضر عضور تیم‌های ملی کشورشان هستند.

اما یکی از بازیکنانی که از این فعل و انفعالات جان سالم به در برد، مارکوس روخو مدافع آرژانتینی یونایتد بود. او که امسال حتی یک دقیقه هم برای شیاطین سرخ به میدان نرفته، در ابتدای فصل خواهان جدایی و پیوستن به اورتون بود. تافی‌ها برای به خدمت گرفتن او آماده بودند اما آنها که ابتدا انتقال قرضی و سپس بند خرید را در نظر داشتند، در نهایت حاضر نشدند تا بهای ۲۵ میلیون پوندی مدنظر یونایتد را بپردازند و این انتقال منتفی شد.

روخو در این مورد می‌گوید:

"من شانس پیوستن به اورتون را داشتم اما به دلیل تصمیمات مربی و باشگاه این انتقال میسر نشد. حالا من مجبورم تا ماه ژانویه بجنگم و اگر تلاشم نتیجه نداد باز هم برای ترک باشگاه تلاش خواهم کرد.

رقابت‌های مقدماتی جام جهانی در پیش است و من دوست دارم در آن حضور داشته باشم. نمی‌خواهم دوباره شاهد عدم دعوت شدنم به تیم ملی باشم. من هرچه در توانم باشد می‌گذارم تا جایم را در ترکیب تیم پیدا کنم."

روخو در طول دوران ۵ ساله حضورش در اولدترافورد بارها با مصدومیت روبرو شده و فصل گذشته تنها در ۸ بازی و فقط و فقط ۲۱۱ دقیقه برای شیاطین سرخ در لیگ برتر به میدان رفت.

اخبار مرتبط:

حمایت توئیتر از ستاره جنجالی منچستریونایتد

انتقاد مدافع منچستریونایتد از اوله سولسشر!

تگ ها


فوتبال جهان اوله گونار سولسشر مدافع آرژانتینی اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات مارکوس روخو اورتون منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال