انتقاد مدیرعامل سابق استقلال از فتحی

مدیرعامل سابق استقلال گفت:اینکه باشگاه استقلال برای رسیدگی به پرونده‌ای که مربوط به ۲ تیم بزرگ ایرانی است، به یک نهاد خارجی شکایت کرد، از ابتدا اشتباه بود....

مدیرعامل سابق استقلال گفت:اینکه باشگاه استقلال برای رسیدگی به پرونده‌ای که مربوط به ۲ تیم بزرگ ایرانی است، به یک نهاد خارجی شکایت کرد، از ابتدا اشتباه بود.

به گزارش مدال، کاظم اولیایی اظهار داشت: شکست تیم فوتبال استقلال در پرونده سوپرجام باشگاه های ایران در دادگاه عالی ورزش از قبل قابل پیش بینی بود.

وی افزود: اختلافاتی که در فوتبال ایران است، باید از طریق مجاری قانونی که فدراسیون فوتبال مشخص کرده حل شود چرا که در سطح بین اللملی این موضوع برای ایران مناسب نیست.

مدیرعامل اسبق استقلال تصریح کرد: پیش از اینکه دادگاه عالی ورزش رای خود را در باره سوپرجام اعلام کند، کمیته انضباطی و استیناف فدراسیون فوتبال قهرمانی تیم فوتبال پرسپولیس را اعلام کرده بودند و به طور حتم بر اساس مستنداتی چنین اتفاقاتی رخ داده است.

وی تاکید کرد: مدیرعامل باشگاه استقلال برای مذاکره با بازیکن به کشور ترکیه سفر کرده است و به نظر من این اتفاق خوبی نیست که مدیر تیم بزرگی چون استقلال چنین اقدامی را انجام دهد.

اولیایی در پایان گفت: مدیران فوتبال باید بدانند آنها در اتاق شیشه ای قرار دارند و کوچک ترین اقدامشان زیر ذره بین هواداران قرار دارد.

 

بیشتر بخوانید:

کدام مدیران استقلال در پرونده سوپر جام مقصرند؟

تگ ها


باشگاه استقلال مدیرعامل پیشین استقلال کاظم اولیایی انتقاد اولیایی از فتحی استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال