انتقاد مدیرعامل سایپا از داوری دیدار تیمش با استقلال

مدیرعامل باشگاه سایپا گفت: متأسفانه تاکنون تمام اشتباهات داوری به ضرر ما بوده اما امیدواریم روزی این اشتباهات هم به نفع ما شود ......

مدیرعامل باشگاه سایپا گفت: متأسفانه تاکنون تمام اشتباهات داوری به ضرر ما بوده اما امیدواریم روزی این اشتباهات هم به نفع ما شود.

به گزارش مدال، رضا درویش بعد از شکست سایپا مقابل استقلال در هفته نهم لیگ برتر فوتبال با انتقاد از عملکرد داور مسابقه گفت: نمی‌دانیم در صحنه پنالتی چه اتفاقی  افتاد از هر داوری بپرسید اعتقادی به خطای هند نخواهد داشت.

وی افزود: در صحنه دیگری نیز در حالی که بازیکن استقلال به عمد ترابی را زد حتی داور کارت زرد هم نداد. چندین بار شکایت خود را اعلام کرده‌ایم اما مگر به جایی رسیده است؟ بعد بازی قبلی با رئیس کمیته داوران که در ورزشگاه بود من و دایی صحبت کردیم که باز هم اثری نداشت.

مدیرعامل باشگاه سایپا  درباره دیدار با استقلال در جام حذفی گفت: با این شرایط هم باید با تیم حریف و هم با داوران بجنگیم کار دیگری نمی‌توانیم انجام دهیم. تنها امیدوارم اشتباهات داوری کمتر باشد. یقیناً عمدی در کار نیست اما اشتباهات تا به اینجا به ضرر ما بوده که امیدواریم روزی این اشتباهات به سود ما شود.

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال