انتقاد معاون ورزشی استقلال به شرایط میزبانی جم

معاون ورزشی باشگاه استقلال به شرایط میزبانی موجود برای دیدار با پارس جم اعتراض کرد ......

 معاون ورزشی باشگاه استقلال به شرایط میزبانی موجود برای دیدار با پارس جم اعتراض کرد.

به گزارش سایت مدال، علی خطیر در همین خصوص به سایت رسمی باشگاه استقلال گفت: ضمن احترام برای باشگاه پارس جم، باید بگویم شرایط میزبانی برای این دیدار اصلا مطلوب و در استانداردهای لیگ برتر نبود. بازی ما انجام شده و به پایان رسیده و استقلال تا فصل آینده به شهر جم سفری نخواهد داشت اما این صحبت ما برای سایر باشگاههایی است که میخواهند به شهر جم سفر کنند زیرا به هیچ وجه شرایط میزبانی نزدیک به استانداردهای لیگ برتر هم نیست.

وی افزود: من نمیدانم در شهر جم هتل خوب و با امکانات وجود دارد یا خیر. اگر هست که چرا به استقلال ندادند و گفتند تیم باید در عسلویه ساکن شود. اگر هم هتل خوب و مناسب وجود ندارد، که خلاف استانداردهاست. استقلال برای این مسابقه به ناچار در شهر عسلویه ساکن شد. سرمربی استقلال به خاطر احترام به مردم جم و رسانه ها، پس از ورود تیم به عسلویه، حدود یک ساعت و نیم با ماشین در راه بود تا برای کنفرانس به شهر جم رسید و یک ساعت و نیم هم در مسیر برگشت بود و طبیعی است که از تیم خود دور بود. سرپرست تیم هم چنین شرایطی برای جلسه هماهنگی داشت.

معاون ورزشی باشگاه استقلال اظهار داشت: روز بازی هم تیم استقلال یک ساعت و نیم با اتوبوس در راه بود تا از عسلویه به جم برسد. طبق قانون، همه تیمها یک ساعت و نیم قبل بازی هم باید در رختکن باشند و این یعنی استقلال 3 ساعت قبل بازی هتل را ترک کرد. یک ساعت و نیم در جاده بودن در هوای گرم و مسیر پر پیچ و خم قبل از بازی، برای هر تیمی مضر است و یک سفر محسوب میشود. این شرایط به هیچ وجه مطلوب و استاندارد نیست و تیمهای میهمان تیم پارس جنوبی از این شرایط گله مند هستند. درخواست ما از سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال این است که فکری برای این مساله بکنند. اگر قرار است بازی در شهر جم برگزار شود، پس طبق قانون این شهر باید هتل مناسب و فرودگاه داشته باشد نه این که یک ساعت و نیم با فرودگاه و هتل فاصله داشته باشد. این موضوع برای تیمهای میهمان مشکل آفرین است. ما این صحبت ها را قبل از بازی مطرح نکردیم تا در مسابقه اثری نگذارد اما حالا که بازی انجام شده، زمان اعلام این مسایل است و امیدواریم برای حل این مشکلات مهم، تصمیمی اتخاذ گردد به طوری که شرایط و امکانات بازی برای دو تیم میزبان و میهمان یکسان باشد.

تگ ها


پارس جنوبی جم لیگ برتر خلیج فارس فوتبال