انتقاد هواداران از برخورد سه شیرها با مدال نایب قهرمانی (عکس)

هواداران فوتبال از بازیکنان تیم ملی این کشور برای درآوردن مدال های نقره از گردنشان، پس از شکست در فینال یورو ۲۰۲۰ برابر ایتالیا، به شدت انتقاد کردند....

به گزارش "ورزش سه"، امیدهای انگلیس برای کسب یک جام قهرمانی دیشب و پس از شکست برابر ایتالیا در فینال یورو ۲۰۲۰ در ضربات پنالتی بر باد رفت و شاگردان روبرتو مانچینی توانستند پس از اینکه ابتدای نیمه اول بازی از سه شیرها عقب افتادند، یک بازگشت رویایی به بازی داشته باشند.

لوک شاو در دقیقه ۲ بازی دروازه ایتالیا را باز کرد اما در ادامه لئوناردو بونوچی توانست در دقیقه ۶۷ کار را به تساوی بکشد. بعد از دو وقت اضافه بدون گل، در ضربات پنالتی این ایتالیا بود که با درخشش جی جی دوناروما درون دروازه، توانست انگلیس را ۳-۲ شکست دهد و جام قهرمانی در اروپا را بالای سر ببرد.

در مراسم اهدای جام اکثر بازیکنان انگلیس پس از دریافت مدال های نقره، بلافاصله آنها را از گردن باز کردند. جک گریلیش، بن چیلول، فیل فودن، ریس جیمز، جود بلینگام و کانر کودی چند تن از بازیکنانی بودند که هنگام درآوردن مدال ها از گردن شکار دوربین های تلویزیونی شدند.

حرکتی که با عکس العمل شدید و انتقاد هواداران در شبکه های اجتماعی مواجه شد.

"بازیکنان انگلیس با درآوردن آن مدال ها از گردن عجب بی احترامی نشان دادند"

"انگلیسی ها مدال های نقره‌شان را از گردن در آوردند؟ چقدر بچگانه!"

"این کثافتکاری درآوردن مدال ها بعد از باخت در ورزش اصلا باب طبع من نیست... در فینال جام جهانی راگبی هم همین اتفاق افتاد."

جوردن هندرسون، کاپیتان لیورپول، یکی از بازیکنان تیم ملی انگلیس بود که قبل از ترک صحنه مدال نقره یورو ۲۰۲۰ خود را از گردن باز نکرد.

تصمیم بازیکنان انگلیس برای باز گردن باز کردن مدال‌ها توسط برخی از هواداران مورد انتقاد قرار گرفت و آنها این کار را نشانه "ضعف در اخلاق ورزشی" دانستند و گفتند این مدال های نقره "چیزی است که باید به آن افتخار کنند".

"چرا بازیکنان انگلیس بلافاصله مدال هایشان را از گردن باز کردند؟ این مدال نقره است، نایب قهرمانی، این چیزی است که باید به آن افتخار کنند."

"باز کردن مدال ها از گردن دقیقا همان دلیلی است که چرا بقیه بریتانیا از انگلیس حمایت نمی کند."

"آنطوری که پسرهای انگلیس مدال ها را از گردن باز کردند... پسر خیلی دردناک بود."

"یک سوال جدی، دلیلی دارد که بازیکنان انگلیس درست بعد از گرفتن مدال آنها را از گردن باز می کنند؟

"کاش بازیکنان انگلیس مدال هایشان را در نمی آوردند. به هر حال دستاورد بزرگی است."

"انگلیس با باز کردن مدال های نقره از گردن بلافاصله پس از دریافت، یک کمبود احترام را نشان داد. رفتار ورزشی خیلی ضعیفی بود، فرقی نمی کند که چقدر مایوس و ناراحت بودند."

دیگری نوشته: "مشکل بازیکنان انگلیس چیه که مدال هاشون رو باز می کنند؟"

کاربر عصبانی دیگری توییت کرده: "پس از اکثریت بازیکنان انگلیس مثل یک مشت بچه لوس حالا سریع مدال های نایب قهرمانی را از گردنشان باز می کنند. ترحم برانگیز است."

دیگری نوشته: "اینهمه بازیکنان لعنتی انگلیس که مدال هایشان را از گردن باز می کنند، بیشترشان حتی کوفت هم تا به حال نبرده اند. و تازه آنها اولین بازیکنان انگلیس هستند که پس از ۵۵ سال مدالی می برند. بی کلاسی بود."

کاربر دیگری توییت کرده: "بازیکنان انگلیس مشکلشون چیه که مدال های نایب قهرمانی را از گردن باز می کنند؟ چقدر توهین آمیز! برای جوانان و کوچکترها الگو باشید و کمی فروتنی نشان دهید!".

تگ ها


تیم ملی انگلیس گرت ساوت گیت یورو ۲۰۲۰ فوتبال جهان فوتبال