انتقاد و فحاشی من را عصبانی نمی کند

آلوارو موراتا، ستاره اسپانیایی یوونتوس، به انتقاداتی که نسبت به او مطرح می‌شود واکنش نشان داد....

به گزارش "ورزش سه"، وضعیت آینده آلوارو موراتا در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. قرارداد مهاجم اسپانیایی با یوونتوس در پایان فصل به اتمام می‌رسد و بیانکونری می‌تواند با پرداخت ۳۵ میلیون یورو این بازیکن را به شکل دائمی به خدمت بگیرد. موراتا تا به اینجای فصل چهار گل به ثمر رسانده اما مشخص نیست که آیا یوونتوس برای حفظ او برنامه ای خواهد داشت یا خیر.

در همین راستا ستاره اسپانیایی به شایعات پیرامون آینده اش و همچنین انتقالات که نسبت به او مطرح می شود واکنش نشان داده است. موراتا در این باره گفت: "همه ما تحت فشار هستیم.  شاید مردم بیشتر در مورد من صحبت کنند زیرا من به شکل قرضی در اینجا حضور دارم اما وقتی که شما مسئول سرنوشت خود نیستید، تنها کاری که می توانید انجام دهید این است که به تلاش کردن ادامه دهید.

هیچ کس کامل نیست. ما ماشین نیستیم، می دانم از من چه می خواهند. انتقاد و فحاشی من را عصبانی نمی کند، حتی اگر آزارم دهد. داخل زمین می‌توانند به من توهین کنند یا به من تف کنند، اما بیرون وقتی با همسرم یا با بچه‌هایم به گردش می‌روم، قضیه فرق می‌کند."

موراتا همچنین درباره مصدومیتی که اخیراً پشت سر گذاشت نیز گفت: " تقریباً یک ماه دور از میادین بودم و عجله داشتم که برگردم، با وجود اینکه هنوز از نظر بدنی آماده نبودم. من باید خیلی بیشتر کار می کردم اما نمی توانستم برای تیم گلزنی کنم. من در آخرین بازی ها به عنوان وینگر به میدان می‌رفتم اما در عین حال مهم این است که فقط بازی کنم و آنچه که مربی از من می‌خواهد را انجام دهم. البته من دوست دارم بهتر بازی کنم و گل های بیشتری بزنم.  قبل از مصدومیت حالم خوب بود."

تگ ها


آلوارو موراتا یوونتوس