انتقاد پیشکسوت آبی‌ها از مجیدی و مدیران استقلال

هاشم حیدری بازیکن سابق استقلال گفت: مگر نه اینکه مجیدی گفته بود تا هواداران من را نخواهند، برنمی‌گردم....

به گزارش مدال و به نقل از خبرگزاری مهر، هاشم حیدری، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در انتقاد از عملکرد باشگاه استقلال در نقل و انتقالات اظهار داشت:
مگر این تیم نقل و انتقالات هم داشته؟ گرفتن یک بازیکن می‌شود نقل و انتقالات؟ در حالی که رقبا با همه توان در حال تقویت هستند، در این باشگاه همه دست روی دست گذاشته‌اند و یارگیری رقبا را تماشا می‌کنند.

در سیستم مدیریت استقلال آب از آب تکان نخورد
پیشکسوت استقلال با طرح این سئوال که؛ «نتیجه حجم بالای اعتراض هواداران و این همه اعتراض به وزرات ورزش و باشگاه استقلال چه شد؟»، بیان داشت:
در وزارت ورزش چه کسی پاسخگوست؟ برای استقلال چه کردند؟ جز این که بعد از همه اعتراضات فقط استراماچونی رفت، اتفاق دیگری هم افتاد؟ در سیستم مدیریت که آب از آب تکان نخورد و همه سر جای شان نشسته‌اند.

اعتراض هواداران مجیدی را وادار به عقب نشینی کرد
هاشم حیدری افزود: کاملا مشخص بود که جریانی از داخل باشگاه با استراماچونی مخالف بود و همه تلاشش را کرد تا او را از تیم دور کند. همان زمان که وانمود می‌شد پیگیر بازگشت استراماچونی هستند با مجیدی تمام کرده بودند. اما اعتراض هواداران مجیدی را وادار به عقب نشینی کرد و او گفت تا همه مرا نخواهند بر نمی‌گردم. حالا چی شد که در یک هفته نظر هواداران تغییر کرد و خواستار حضور مجیدی شدند را من نمی‌دانم.

امروز فقط دلالان از فوتبال ایران لذت می‌برند
پیشکسوت فوتبال گفت:در فوتبال ما هیچ چیزی سر جای خودش نیست و هرکس بتواند زور می‌گوید. مثلا چرا باید یک تیمی باشد که در میانه فصل بخواهد مربی یک تیم دیگر را بگیرد، زورش برسد و این کار را بکند. آن هم تیمی که خودش در کورس است و مربی‌اش را لازم دارد و مدیرش می‌گوید به ما فشار آوردند تا مربی مان را بدهیم. اگر این زورگویی نیست پس چیست؟ وقتی خارجی‌ها می‌بینند ما در داخل خودمان به هم رحم نمی‌کنیم و حرف زور می‌زنیم، آنها هم به ما حرف زور می‌زنند و می‌گویند میزبانی را می‌گیریم.حیدری تاکید کرد: این فوتبال جز تنش و استرس چیزی ندارد. در حالی که فلسفه فوتبال نشاط اجتماعی و لذت بردن است. آیا شما از این فوتبال لذت می‌برید؟ مردم از این فوتبال لذت می‌برند؟ امروز فقط دلالان از فوتبال ایران لذت می‌برند و مدیرانی که دستشان در دست جماعت دلال باشد. فوتبال فقط برای آنها لذت بخش و سود آور است.

خودکرده را تدبیر نیست
مهاجم پیشین استقلال تصریح کرد: این فوتبال بزرگتر و متولی ندارد. وقتی رییس و صاحب ندارد، هرکسی از بیرون به خودش اجازه می‌دهد به آن تعدی نماید. خودمان با این فوتبال چنین کردیم امروز مقابل خارجی‌ها ظلم پذیر باشیم و خودکرده را تدبیر نیست.

 

بیشتر بخوانید:

دلیل خط خوردن نام اسماعیلی چه بود؟ /مصدومیت یا تنبیه انضباطی؟!

باخت آسیایی برانکو به استقلال

تگ ها


باشگاه استقلال اخبار استقلال پیشکسوت استقلال هاشم حیدری انتقاد از مدیران استقلال فوتبال ایران فرهاد مجیدی استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال