انتقاد کاندیدای زورخانه‌ای از وزارت ورزش

از مجموع ۵ کاندیدای ریاست فدراسیون ورزش های زورخانه‌ای، ۳ نفر از حضور در انتخابات کناره‌گیری کردند....

به گزارش مدال و به نقل از ایسنا، محمدکاظم کوهی یکی از ۵ کاندیدای ریاست فدراسیون ورزش های زورخانه ای، در صحبت های خود در مجمع انتخاباتی این فدراسیون، شدیدا از برخی مسئولان وزارت ورزش و جوانان انتقاد کرد و گفت: خیلی زشت است که در فدراسیون ورزش‌های زورخانه‌ای کارهای ناجوانمردانه صورت گیرد و از یک کاندیدای خاص حمایت شود. 

وی با بیان اینکه ادامه سرپرستی باران چشمه کاندیدای ریاست فدراسیون بر خلاف اصول جوانمردی بوده است، مدعی شد برخی معاونان وزارت ورزش پس از کناره گیری باران چشمه ساختمانی را در اختیار او گذاشته‌اند و روسای هیات های استانی را برای رای دادن به وی تحت فشار گذاشته‌اند.

عبدالحمید احمدی معاون ورزش همگانی وزارت ورزش نیز که ریاست مجمع را بر عهده دارد، در پاسخ گفت: تشخیص این مسائل با شما نیست و حق اظهار نظر در این‌باره ندارید. شما کاندیدا هستید و باید برنامه‌های خود را به مجمع ارائه دهید. ممنونم از اینکه شما انقدر نگران بیت‌المال هستید.

کوهی با بیان اینکه به نفع مجتبی جوهری کنار می‌کشد، پس از صحبت‌های انتقادی خود مجمع را ترک کرد.

مسعود امینی نیز با ارسال نامه به دبیر مجمع به نفع باران چشمه کنار کشید و غایب مجمع بود.

علی زند یکی دیگر از ۵ کاندیدای ریاست فدراسیون زورخانه ای عایب این مجمع بود تا به این ترتیب مجتبی جوهری و مهرعلی باران چشمه دو کاندیدای نهایی حضور در انتخابات باشند.

تگ ها


زورخانه ای باستانی