انتقاد گرت بیل از رفتار هواداران رئال مادرید!

گرت بیل، ستاره ولزی رئال مادرید به انتقاد از رفتار هواداران این تیم پرداخت....


به گزارش "ورزش سه"، گرت بیل در طول این هفت سال حضور در رئال مادرید رابطه پرفراز و نشیبی با هواداران این تیم داشته و بارها از سوی آنها در استادیوم سانتیاگو برنابئو مورد انتقاد قرار گرفته است. گرت بیل مدعی شد این رفتار غلط بوده و در واقع هواداران با این کار به تیم خودشان آسیب می رسانند.

گرت بیل گفت: "زمانیکه راهی رئال مادرید شدم چیز زیادی در رابطه با این مسائل نمی دانستم. این یکی از آن مواردی است که شما هرگز انتظار آن را ندارید. شما تصور نمی کنید طرفداران تیم شما چنین کاری را با بازیکن خودی انجام دهند. هو کردن بازیکنی خودی یا سوت زدن برای او از نظر من کار غلظی است که برخی هواداران انجام می دهند.

زیرا زمانیکه شما نمایش خوبی از خود ارائه نمی دهید علاقه دارید هواداران از شما حمایت کنند، اما اگر آنها نیز بر علیه یک بازیکن سوت بزنند اعتماد به نفس او کمتر نیز خواهد شد و همین اتفاق کار را برای آن بازیکن دشوارتر می سازد. از نظر من اینکار منطقی نیست، زیرا یک بازیکن وقتی هو می شود نمایش بدتری ارائه خواهد داد و در واقع هواداران با این کار به خودشان و تیم مورد علاقه شان آسیب می زنند. این اتفاق تنها باعث آزار و ناراحتی من می شود و من هرگز دلیل آن را درک نمی کنم."

تگ ها


گرت بیل رئال مادرید