انتقال آسپیلیکوئتا به بارسلونا تقریبا تمام شده است

سسک فابرگاس، ستاره سابق چلسی، مدعی شد که کار انتقال سزار آسپیلیکوئتا از این تیم به بارسلونا تقریبا قطعی است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، قرارداد آسپیلیکوئتا با چلسی در پایان فصل جاری به اتمام می‌رسد و ظاهرا این بازیکن تصمیمی برای تمدید قراردادش در استمفوردبریج ندارد.

پیش از این بسیاری از منابع خبری از علاقه بارسلونا به جذب این مدافع و حتی آغاز مذاکرات آنها خبر داده بودند، چرا که بر اساس قوانین او می‌تواند با ورود به شش ماه پایانی قراردادش با هر باشگاهی خارج از لیگ برتر مذاکره کرده و پیش قرارداد امضا کند.

چلسی در تلاش است تا مانع از جدایی کاپیتان تیمش شود اما به نظر می‌رسد که این بازیکن تصمیمش را گرفته است.

حالا فابرگاس با حضور در کانال توییچ جرارد رومرو مدعی شده که بر اساس اخباری که به گوش او رسیده انتقال آسپیلیکوئتا به بارسلونا نهایی شده است

این هافبک سابق چلسی گفت:« آنها به من گفته‌اند که انتقال آسپیلیکوئتا به بارسا تقریبا انجام شده است.»

آگوست 2022 دقیقا یک دهه از حضور این بازیکن 32 ساله در غرب لندن می‌گذرد و حالا جدایی او از این تیم پیش از 10 سالگی حضورش در استمفوردبریج قطعی به نظر می‌رسد.

روزنامه اسپانیایی موندو دیپورتیوو پیش از این ادعا کرده بود که آسپیلیکوئتا دوست دارد جلسه‌ای با مارینا گرانوفسکایا، مدیر ورزشی چلسی، برگزار کرده و با او درباره تصمیمی که برای آینده‌اش گرفته صحبت کند.

باشگاه چلسی سیاست تمدید قرارداد یک ساله با بازیکنان بالای 30 سال را در سال‌های اخیر در دستور کار قرار داده اما این مدافع اسپانیایی تمایل به تمدید قرارداد بلندمدت داشته و همین باعث شده که مذاکرات از ماه گذشته میلادی تا به حال متوقف شود.

تگ ها


فوتبال جهان سسک فابرگاس بارسلونا لالیگا فوتبال