انتقال آگوئرو به ماندن مسی کمک خواهد کرد

ریوالدو معتقد است انتقال سرخیو آگوئرو در فصل آینده به سود بارسلونا خواهد بود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، قرارداد سرخیو آگوئرو با باشگاه منچسترسیتی در انتهای این فصل به اتمام خواهد رسید و این گلزن ۳۳ ساله فصل بعد جایی در استادیوم اتحاد نخواهد داشت. اخبار حاکی از احتمال انتقال سرخیو آگوئرو به بارسلونا برای فصل بعد است و ریوالدو مدعی شد حضور این بازیکن در نوکمپ به ماندن لیومل مسی و تمدید قرارداد او نیز کمک خواهد کرد.

ریوالدو گفت: "جذب سرخیو آگوئرو در یک انتقال آزاد می تواند به مثابه کودتایی در ترکیب بارسلونا باشد. اگوئرو رابطه خوبی با لیونل مسی دارد و با توجه به نبود لوئیس سوارز در این فصل در ترکیب بارسلونا، آگوئرو در یازده نفر اصلی در فصل بعد قرار خواهد داشت. انتقال سرخیو آگوئرو همچنین می تواند خوان لاپورتا، رئیس جدید بارسلونا را یاری دهد تا مسی را ترغیب کند که در این باشگاه بماند.

گفته می شود ممفیس دپای و احتمالا ارلینگ هالند نیز در حال مذاکره با مدیران بارسلونا برای انتقال به این تیم هستند. اما خرید این بازیکنان هزینه های هنگفتی برای بارسلونا خواهد داشت، بنابراین رونالد کومان باید قبل از رد کردن نام هر بازیکنی باید گزینه ها را به دقت بسنجد، خصوصا وقتی صحبت از بازیکن با کیفیتی مانند سرخیو آگوئرو است.

البته ارلینگ هالند استعدادی بزرگی بوده و آینده درخشانی در پیش رو دارد. اما خرید بازیکنی مانند ارلینگ هالند نیاز به سرمایه گذاری هنگفت باشگاه دارد و من مطمئن نیستم که مدیران بارسلونا در حال حاضر قادر به پرداخت این رقم هستند یا خیر."

بیشتر بخوانید:

امباپه: به خودم می گویم از مسی و رونالدو هم بهتری!

پنج شرط مسی برای تمدید قرارداد با بارسلونا

 

 

تگ ها


لیونل مسی سرخیو آگوئرو ریوالدو فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال